کد خبر: ۴۹۲۷۴۲
زمان انتشار: ۱۱:۰۵     ۰۱ مهر ۱۴۰۰
مشاور وزیر بهداشت:
مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه با تکیه به نخبگان داخلی در حوزه‌های درمان کرونا موفقیت‌های چشم‌گیری کسب کردیم، گفت: دنیای غرب از قهرمانان ایران هراس زیادی دارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، سیدمحمد پورحسینی صبح امروز در کنگره بزرگداشت شهدای جامعه پزشکی یزد با تاکید بر اینکه هر جایی که به فرهنگ و توانمندی‌های خودمان تکیه کردیم پیروز بودیم اظهار داشت: فرهنگ غرب از قهرمانانی همچون قهرمانان ما رنج می‌برند.

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: با وجود تمام مشکلاتی که در حوزه‌های تحریم و فشار حداکثری از سوی دشمن علیه ما انجام شد، امروز خوشبختانه با تکیه بر ظرفیت‌‌های داخلی توانستیم موفقیت‌های بسیار زیادی در حوزه داروها و واکسن کرونا دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: ما در جبهه‌هایمان بهنام محمدی‌ها و شهید فهمیده‌ها داشتیم و وارث این فرهنگ هستیم ولی آنها وارث فرهنگ‌های هالیوودی هستند و تلاش می‌کنند کشور و فرهنگشان را غنی نگاه دارند.

پورحسینی افزود: ما متاسفانه با وجود تمام زحماتی که کشیده شده در مورد فرهنگ جبهه و شهادت عقب هستیم و در این عرصه خیلی بیشتر می‌توانیم و باید کار کنیم.

مشاور وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه زندگی هر یک از شهدا می‌تواند یک فیلم نامه و کتاب باشد گفت: اگر این قهرمانان در اختیار غرب بودند برای هر یک از آنها دنیا را خبردار می‌کردند ولی ما کم کاری کردیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشحال هستیم که دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشد علمی و مباحث فرهنگی و کنگره‌های شهدا پیشرو بوده و اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها