کد خبر: ۴۹۲۸۸۴
زمان انتشار: ۱۶:۲۵     ۰۲ مهر ۱۴۰۰
مشکل تکراری استقلال برای برگزاری تمرین؛
برخی بازیکنان تیم فوتبال استقلال به دنبال عدم توجه مسئولان باشگاه برای تهیه حداقل امکانات، پیشنهاد جالبی به کادر فنی داده‌اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، تیم فوتبال استقلال که روزهای بحرانی و پرالتهابی را سپری می‌کند، روز گذشته (پنجشنبه) برای برگزاری تمرین دچار مشکل شد. زمانی که اعضای تیم استقلال قصد ورود به مجموعه ورزشی انقلاب را داشتند، به آنها اعلام کردند به دلیل پایان قرارداد اجازه ورود ندارند.

فرهاد مجیدی در تماس با امیرحسین فتحی، مدیرعامل پیشین استقلال و مدیر مجموعه ورزشی انقلاب توانست مجوز حضور تیمش در چمن طبیعی مجموعه انقلاب را بگیرد تا حداقل تمرین برگزار شود. طبق برنامه تمرینی، آبی‌پوشان امروز به استراحت می‌پردازند، اما به دلیل نداشتن زمین تمرین مشخص نیست از شنبه در کدام زمین باید تمرین کنند.

مشکل زمین تمرین مانند سایر مشکلات استقلال یک معضل تکراری در سال‌های اخیر بوده است. در شرایطی که استقلال صاحب کمپ مرحوم ناصر حجازی است، این مجموعه اجاره داده شده و به همین دلیل هر سال مسئولان استقلال هزینه زیادی بابت کرایه زمین و سالن بدنسازی می‌پردازند. سؤال اینجاست که چرا یکبار مدیران استقلال فکری به حال معضل تمرین نمی‌کنند؟ هزینه‌هایی که صرف کرایه زمین شده، اگر صرف بازپس گیری کمپ حجازی و مرمت چمن آن شده بود، امروز استقلال مانند پرسپولیس صاحب یک مجموعه اختصاصی بود.

با استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال، همه چیز به حال خودش رها شده و حتی هزینه تهیه آب معدنی برای تمرینات نیز توسط کادر فنی پرداخت می‌شود. بحث استفاده از سالن بدنسازی و استخر هم آنقدر معضل بزرگی برای بازیکنان شده که برخی از آنها ترجیح می‌دهند با هزینه شخصی از سالن و استخر استفاده کنند.

نکته عجیب این است که برخی بازیکنان به کادر فنی پیشنهاد داده‌اند به دلیل عدم توجه مسئولان باشگاه برای تهیه حداقل امکانات، خودشان پول تهیه زمین و سالن بدنسازی را بدهند و به دنبال یک مجموعه آبرومند باشند. زمین مجموعه انقلاب کیفیت مطلوبی ندارد و حتی باعث تعجب گابریله پین، مربی ایتالیایی استقلال شده است.

آیا وقت آن نرسیده که مسئولان استقلال از خواب خرگوشی بیدار شوند و بدانند یکی از فاکتورهای موفقیت تیمی داشتن حداقل امکانات است، چیزی که استقلال به عنوان یک تیم پرطرفدار آن را ندارد و هر سال به دنبال اثاث کشی از یک مجموعه به مجموعه دیگر است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها