کد خبر: ۴۹۳۳۴۵
زمان انتشار: ۱۲:۰۶     ۱۰ مهر ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران پاسخ داد:
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: مطمئن هستم با تحویل و انتقال امن و پایدار گاز، زمستان بسیار خوب و بدون مشکلی را پشت سر خواهیم گذاشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، مجید چگنی در نشستی با مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران‌ و مدیران عامل پالایشگاه‌های گاز کشور، با بیان این مطلب گفت: کاری که شما در صف مقدم تولید و فرآورش گاز انجام می‌دهید، کمتر از دفاع مقدس نیست؛ زحماتی که برای تأمین انرژی کشور انجام می شود و با وجود همه سختی‌ها، مشکلات و محدودیت‌ها، همچنان استوار و پایدار در صحنه اقتصادی کشور، نقش‌آفرینی می‌کنند، کمتر از تلاش‌ بسیجیان در سال‌های دفاع مقدس نیست و در واقع، تنها شکل آن تغییر کرده است.

وی با بیان اینکه تلاش شما در زمینه تأمین پایدار گاز به‌دلیل حساسیت ورود به فصل‌ سرد سال، قابل تحسین است، ادامه داد: دشمن هم در آن سال‌ها و هم‌اکنون، پا روی گلوگاه‌های اقتصادی کشور گذاشته و ابتدا نیز صنعت نفت را هدف قرار داده است. با این حال نه در سال‌های دفاع مقدس و نه اکنون، تلاشگران صنعت نفت اجازه ندادند منابع انرژی کشور دچار مشکل شود و این در کارنامه پرافتخار کشور ثبت و ضبط است.

معاون وزیر نفت در امور گاز تصریح کرد: بر این باورم شما که در صف مقدم تولید، مشغول انجام وظیفه هستید، بیش از همه، دغدغه‌مند چالش‌های احتمالی پیش رو در این زمینه هستید و با همه توان خود، تلاش می‌کنید تا بهترین‌ها را برای این مردم رقم بزنید.

چگنی در پایان بار دیگر با قدردانی از تلاش کارکنان پالایشگاه‌های گاز کشور، اظهار کرد: مطمئن هستم با عزم راسخ شما برای خدمت به مردم با تحویل و انتقال امن و پایدار گاز، زمستان بسیار خوب و بدون مشکلی را پشت سر خواهیم گذاشت.

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از نخستین روز کاری خود، طی نشست‌هایی با واحدهای مختلف ستادی و شرکت‌های مستقل زیرمجموعه، به تبیین سیاست‌ها و خط‌ مشی‌های جدید سازمان پرداخته است.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها