نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۳۷۴۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۱     ۱۸ مهر ۱۴۰۰
سرپرست تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را در مورد محل برگزاری تمرینات و شرایط آبی پوشان ارائه کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، بیژن طاهری در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: روز گذشته با نظر کادر فنی یک دیدار تدارکاتی مقابل پیکان برگزار کردیم که برای ما خوب بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا دیدار تدارکاتی دیگری هم مد نظر کادر فنی هست، گفت: احتمالا یک بازی دوستانه دیگر برگزار می کنیم ولی حریف ما هنوز مشخص نیست.

سرپرست استقلال در خصوص اینکه وضعیت زمین تمرین آبی پوشان به کجا رسید، عنوان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست ولی تصور می کنم تا امشب نهایتا تکلیف زمین تمرین ما مشخص می شود.

طاهری با اشاره به اینکه تمامی بازیکنان در تست های پزشکی ایفمارک شرکت کرده اند، گفت: نفراتی چون امیرحسین حسین زاده و امیرعلی صادقی که در اردوی تیم ملی امید حضور داشتند، امروز در تست های پزشکی تیم ما شرکت کردند. این نفرات با پایان اردوی تیم ملی به تمرینات ما اضافه می شوند. سیاوش یزدانی هم بعد از بازی با کره در تمرینات ما شرکت خواهد کرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت ابوالفضل جلالی اظهار داشت: جلالی در روزهای گذشته به صورت انفرادی تمرین کرده و فکر می کنم تا دو هفته دیگر بتواند به همراه بقیه بچه ها کار کند.

سرپرست تیم استقلال در خصوص مسابقه هفته اول این تیم مقابل هوادار گفت: همه دیدارها سخت است و بازی آسانی در لیگ نداریم. طبعا کادر فنی و بازیکنان استقلال به فکر شروع مقتدرانه در لیگ برتر هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها