کد خبر: ۴۹۳۷۹۶
زمان انتشار: ۱۳:۲۰     ۱۸ مهر ۱۴۰۰
فرنگی کار وزن ۶۷ کیلوگرم کشورمان امشب در فینال مسابقات جهانی کشتی برای کسب مدال خوش‌رنگ طلا روی تشک خواهد رفت. این مسابقه به صورت زنده از شبکه سیما پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از جهان نیوز، در فینال وزن ۶۷ کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی فرنگی امشب ساعت ۱۹:۳۰ محمدرضا گرایی نماینده کشورمان رو در روی «نظیر عبداله یف» از روسیه قرار خواهد گرفت. این مسابقه حدود ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امشب برگزار خواهد شد و به صورت زنده از شبکه سیما پخش خواهد شد.

شب گذشته محمدرضا گرایی در مصاف با «راماز زویدزه» از گرجستان با نتیجه 7 بر 6 به طور معجزه آسا به پیروزی رسید و فینالیست شد.

محمدرضا گرایی پس از کشتی‌های دلاورانه‌اش در توکیو و کسب طلای المپیک، کشتی دوستان ایرانی را امیدوار به کسب طلایی دیگر در آوردگاه جهانی اسلو کرده بود.

تا این لحظه تیم ملی کشتی فرنگی ایران با محمدعلی گرایی و پژمان پشتام در اوزان ۷۷ و ۸۲ کیلوگرم صاحب دو مدال برنز جهان شد. در مبارزه‌های فینال اوزان ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم  هم محمدهادی ساروی و علی‌اکبر یوسفی صاحب دو مدال خوش‌رنگ طلا شدند.

اگر شاگردان محمد بنا امشب بتوانند دو طلای دیگر را با گرایی و دلخانی به دست آورد، با کسب چهار مدال طلای جهانی رکوردی ارزشمند را به خود اختصاص خواهد داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها