کد خبر: ۴۹۴۰۱۱
زمان انتشار: ۱۱:۳۸     ۲۱ مهر ۱۴۰۰
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت می‌توانند در فصل‌ پیش‌روی رقابت‌های لیگ برتر، عنوان قهرمانی را به دست بیاورند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، صادق ورمزیار، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت اظهار کرد:‌ امیدوارم قرعه خوبی که به استقلال خورد باعث شود تیم هماهنگی بیش‌تری پیدا کند و بتواند با جمع کردن امتیازات در طول فصل عملکرد خوبی از خودش بر جای بگذارد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره حضور گابریل پین در جمع کادر فنی آبی‌پوشان خاطرنشان کرد: ما شناخت کاملی از آقای پین نداریم و این مساله باعث می‌شود نتوانیم قضاوت دقیقی داشته باشیم. من سال خوبی را برای کادر فنی آرزو می‌کنم و امیدوارم کادر فنی بتواند نهایت استفاده را از بازیکنان تیم کند و دل هوادارن را به دست بیاورد.

ورمزیار در پاسخ به این سوال که استقلال در چه خطوطی مشکل دارد؟ خاطرنشان کرد: الان به نظر من استقلال در چند پست‌ مشکل دارد. به نظر من تیم در خط حمله هنوز به شرایط ایده آل نرسیده‌ است. ما در دفاع چپ هم مشکل داریم و بازیکن بازی‌ساز هم نداریم. این‌ها اگر پوشش داده شود، فکر می‌کنم اتفاقات بهتری برای آبی‌ها رقم بخورد و شاهد کیفیت بهتری از شاگردان فرهاد مجیدی باشیم.

او درباره حضور مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: من برای آقای آجرلو آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم ثبات مدیریتی را برای استقلال به وجود بیاورد. ما در سال ۷۲ با ایشان کار کردیم و او سال‌های سال در فوتبال بوده‌ و رزومه زیادی دارد و امیدوارم بتواند عملکرد خوبی در باشگاه استقلال داشته باشد.

این پیشکسوت فوتبال استقلال در پایان و در پاسخ به  این سوال که آبی‌پوشان می‌توانند در فصل پیش‌روی رقابت‌های لیگ برتر یکی از مدعیان قهرمانی باشند؟ اظهار کرد: استقلال پس از سال‌ها به نظر من باید بتواند عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. هواداران سال‌ها منتظر هستند تا این اتفاق رخ دهد. با شرایطی که برای استقلال پیش آمده است، به نظر من قهرمانی دور از دسترس نیست و آبی‌ها می‌توانند از مدعیان اصلی قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها