کد خبر: ۴۹۴۶۹۵
زمان انتشار: ۱۱:۳۱     ۰۱ آبان ۱۴۰۰
عبدی:
مربی پیشین پرسپولیس معتقد است بازیکنان این تیم هنوز به هماهنگی لازم نرسیده‌اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، حسین عبدی درباره پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس بازی را خیلی بد آغاز کرد، اما خوب به پایان رساند. پرسپولیس در نیمه اول بسیار ضعیف ظاهر شد که این موضوع می‌توانست ناشی از بازی در زمین حریف و شکست مقابل الهلال باشد. فولاد اما بازی بهتری در ۴۵ دقیقه نخست ارائه می‌کرد.

وی درباره نیمه پُرگل این مسابقه تصریح کرد: پرسپولیس در نیمه دوم کمی راحت‌تر بازی کرد و از فشار بیرون آمد. بازیکنان فولاد اما استرس گرفتند و پس از گل دوم پرسپولیس دستپاچه شدند. آنها احساس کردند بازی را از دست داده‌اند و گل سوم هم کارشان را تمام کرد. باید بگویم پرسپولیس پیروزی بسیار بسیار شیرینی در زمین فولاد به دست آورد و برای شروع خیلی خوب بود.

مربی پیشین پرسپولیس با اشاره به نقاط ضعف این تیم مقابل شاگردان عبدالله ویسی بیان کرد: از آن طرف باید بدانیم بازیکنان هنوز به آمادگی لازم نرسیده‌اند و هماهنگ نشده‌اند. پرسپولیس باید بهتر از اینها کار کند و بداند همه تیم‌ها، آنالیز خوبی از این تیم خواهند داشت. بازیکنان پرسپولیس در هر مسابقه باید به اندازه دو بازی موقعیت ایجاد کنند، تکل بزنند و زحمت بکشند. امیدوارم این پیروزی‌ها در هفته‌های آینده ادامه‌دار باشد.

عبدی در مورد عملکرد بازیکنان تازه‌وارد پرسپولیس در دیدار با فولاد به تسنیم گفت: بازیکنان پرسپولیس، به ویژه نفرات جدید در نیمه نخست، با عملکرد موردانتظار ما تفاوت زیادی داشتند و ناهماهنگ نشان می‌دادند. رضا اسدی هم در این دو بازی با تیم هماهنگ نشده است، اما با گلزنی توانست خودش را پیدا کند و تا آن زمان فروغ چندانی نداشت. امیدوارم بازیکنان در ادامه مسابقات به هماهنگی لازم برسند.

«آیا هنوز هم می‌توان پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر دانست؟»، وی در پاسخ به این پرسش عنوان کرد: بستگی دارد پرسپولیس با چه سرعتی به آمادگی لازم برسد. تیم‌های بزرگ در دیدارهای نخست هماهنگ نیستند و امتیاز گرفتن از این تیم‌ها در هفته‌های نخست آسان‌تر است. پرسپولیس در پنج بازی ابتدایی باید تمرکز بالایی داشته باشد تا امتیازی از دست ندهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها