کد خبر: ۴۹۴۷۸۹
زمان انتشار: ۱۴:۵۴     ۰۱ آبان ۱۴۰۰
مستحق دریافت ۳ گل نبودیم؛
سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مستحق دریافت سه گل از پرسپولیس نبودیم و حتی شب گذشته هیچ کدام از اعضای تیم و بازیکنان از ناراحتی نخوابیدند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، سید محمد علوی درباره شکست فولاد مقابل پرسپولیس، اظهارکرد: مستحق دریافت سه گل نبودیم. در این بازی شاهد دو نیمه متفاوت بودیم و در نیمه نخست، خیلی خوب ظاهر شدیم اما در نهایت به تجربه پرسپولیس باختیم. فولاد واقعا خوب و بر بازی نیز سوار بود اما حریف باتجربه‌تر بود و وقتی ما پس از دریافت گل، تمرکزمان را از دست دادیم، شیرازه تیم‌مان از هم پاشید و پرسپولیس هم با بهره‌مندی از همین شرایط به گل‌های بعدی رسید.

وی بیان کرد: به هر حال اولین بازی ما در لیگ برتر بود و همیشه دیدارهای اول سخت هستند. تمام تیم‌ها نیز دوست دارند در بازی اول به تیم‌های بزرگ و منسجمی مثل پرسپولیس نخورند. شانس ما هم این بود که اولین دیدارمان با پرسپولیس بود. در هر صورت این بازی تمام شد و تلاش می‌کنیم در بازی بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما بعد از تمرین امروز، تمام بازیکنان هم قسم شدند که تمام توان‌مان را بگذاریم تا در ادامه دل هواداران را شاد کنیم.

وی بیان کرد: این را هم باید در نظر داشت که پنجره فولاد بسته بود و ما نتوانستیم تیم را تقویت کنیم و مطمئن هستم که مردم خوزستان نیز این شرایط را درک می‌کنند. ان‌شاءالله فولاد از این شرایط به خوبی عبور خواهیم کرد.

علوی گفت: فوتبال همین است و شادی و ناراحتی و برد و باخت آن در کنار هم است اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا جبران کنیم. هواداران هم دیدند که بازیکنان ما تمام وجود خود را گذاشتند و بازیکنان با تعصب و با غیرتی داریم. واقعا بی‌خیال نبودیم. حتی شب گذشته هیچ کدام از اعضای تیم و بازیکنان از ناراحتی نخوابیدند و آقای گرشاسبی نیز نگران بازیکنان بود و دائما با من در تماس و جویای حال آن‌ها بود. او تاکید داشت که بازیکنان باید این شکست را فراموش کنند و حتما فولاد می‌تواند جبران کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها