کد خبر: ۴۹۶۴۷۱
زمان انتشار: ۱۰:۵۱     ۲۹ آبان ۱۴۰۰
دبیر سیاسی حزب موتلفه با تأکید بر اینکه دولت سیزدهم روند یک طرفه در مذاکرات قبلی را متوقف کرده است، گفت: تیم مذاکره‌کننده دولت سیزدهم روی لغو تحریم‌ها و تضمین تعهدات متمرکز شده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از میزان، کاظم انبارلویی، دبیر سیاسی حزب موتلفه با اشاره به آغاز دور جدید مذاکرات هسته‌ای گفت: دولت آمریکا به‌هیچ وجه از مواضع خود کوتاه نمی‌آید و از سوی دیگر با سیاست‌های فریبکارانه سه کشور شرور اروپایی روبرو هستیم که طی ۲۰ سال گذشته حتی یک امتیاز به ایران نداده و انتظار کسب امتیازات بیشتر از ایران دارند.

وی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم روند یک طرفه در مذاکرات قبلی را متوقف کرده است، گفت: تیم مذاکره کننده دولت سیزدهم روی لغو تحریم‌ها و تضمین تعهدات متمرکز شده است و دنبال مذاکرات عملگرا، نتیجه بخش و تضمن تعهدات از سوی طرف مقابل است.

دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: مذاکراتی که به آمریکا برای اعمال توطئه‌های رنگارنگ در حوزه سیاست خارجی، مسائل اقتصادی و فرهنگی امکان دهد، فایده‌ای ندارد. در دولت گذشته شاهد بودیم با وجود انجام توافق، طرف مقابل نه تنها به یک تعهد خود هم عمل نکرد بلکه بر میزان تحریم‌ها و خصومت‌های خود علیه ملت ایران افزود.

انبارلویی تاکید کرد: در دولت کنونی با وجود اینکه کرکره مذاکرات را پایین نکشیده‌ایم، شاهد امتیازدهی یکجانبه به طرف مقابل هم نخواهیم بود؛ اگر آن‌ها حاضر به انجام تعهدات‌شان باشند ما هم حاضر هستیم که به تعهدات خود عمل کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها