کد خبر: ۴۹۶۷۹۵
زمان انتشار: ۱۲:۰۲     ۰۴ آذر ۱۴۰۰
تبدیل شدن استقلال به یک تیم معمولی؛
درحالی که سرمربی استقلال بعد از تساوی با گل گهر نسبت به حذف نام دو بازیکن خارجی‌اش گله کرده، اما تیم او درهفته‌های قبل نیز فوتبال جذابی را ارائه نمی‌کرد و افت کیفی استقلال محصور به بازی با گل گهر نیست.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از شهرآرا نیوز، ۳ بازی است که استقلال با تساوی از میدان لیگ برتر خارج می‌شود، اما سرمربی این تیم به جای آنکه درباره چرایی افول تیمش توضیحات شفافی را به افکار عمومی ارائه کند ابتدا به موضوع حذف ژستدو یامگا اشاره می‌کند و در بخش دیگری از صحبت‌هایش نیز کنایه تندی به امیرقلعه نویی، سرمربی تیم گل گهر می‌زند و با بیان جمله‌ای معنی دار اعلام می‌کند که می‌دانستم با چه کسانی بازی داریم!

مجیدی درشرایطی تلاش می‌کند افکار عمومی را به سمت دیگری منحرف کند که تیمش درهفته‌های گذشته نیز با وجود دراختیار داشتن یامگا و ژستد نتوانسته بود نمایش مطلوبی را در لیگ برتر به نمایش بگذارد و بعید است با روند تاکتیکی که در روز بازی با گل گهر سیرجان در پیش گرفت نیز بتواند درآینده کاری از پیش ببرد.

مجیدی بی آنکه درباره مسائل تاکتیکی تیمش صحبت کند به دنبال بازی دادن افکار عمومی و هواداران تیمش است. هوادارانی که با حمایت‌های سرسختانه او را حمایت کردند تا در فصل جاری نیز بتواند هدایت استقلال را به عهده بگیرد، اما سرمربی استقلال در مسیری است که بعید به نظر می‌رسد بتواند از این فرصت نیز استفاده کند.

بدون شک اگر مجیدی در روند تاکتیکی تیمش اثرگذار نباشد درهفته‌های آتی نیز قادر به کسب پیروزی مقابل رقبای خود نخواهد بود. استقلال هفته بعد در آبادان مقابل صنعت نفت قرار می‌گیرد و بعد از آن با پرسپولیس و پیکان مصاف خواهد داشت که پیروز نشدن دراین بازی‌ها بدون شک آینده کاری‌اش در استقلال را به خطر خواهد انداخت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها