کد خبر: ۴۹۷۰۹۵
زمان انتشار: ۱۱:۲۲     ۰۹ آذر ۱۴۰۰
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است آبی‌پوشان پایتخت با از دست دادن امتیازات، از قهرمانی دور می‌شوند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، بهروز پرورش‌خواه، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تساوی یک بر یک آبی‌پوشان پایتخت مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: هر دو تیم باید بازی را با پیروزی پشت سر می‌گذاشتند. در ۱۵ دقیقه اول بازی، استقلال هجومی کار را آغاز کرد. در ادامه صنعت نفت آبادان روی یک ضربه کاشته و روی اشتباه مدافعان استقلال صنعت نفت به گل رسید. بعد از این گل شرایط بهتر شد و استقلال موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

او ادامه داد: استقلال در نیمه دوم شرایط بهتری داشت و بازی سرعتی و تکنیکی خوبی ارائه کرد اما با این تساوی‌ها به استقلال جام نمی‌دهند. بازیکنان استقلال تمرکز و دقت لازم را نداشتند و در موقعیت‌هایی که خلق کردند،‌ نتوانستند عملکرد خوبی بر جای بگذارند.

پرورش‌خواه درباره فرصت‌سوزی شاگردان فرهاد مجیدی گفت: این ذهنیت و تمرکز بازیکن است. به نظر من یامگا در این بازی زحمت زیادی کشید اما در ضربات آخر دقت لازم را نداشت. این شاید به خاطر دوندگی زیاد این بازیکن باشد. اگر یامگا در خط حمله باشد و کمتر دوندگی داشته باشد، شاید شرایط بهتری رقم بخورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: استقلال بازی بدی مقابل صنعت نفت آبادان انجام نداد. آبی‌ها همچنان شکست نخوردند اما این تیم باید بداند که از دست دادن این امتیازات، باعث می‌شود از کسب جام دور شوند. به نظر این بازی نسبت به بازی‌های قبلی استقلال بهتر بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها