کد خبر: ۴۹۷۹۳۶
زمان انتشار: ۱۰:۰۹     ۲۶ آذر ۱۴۰۰
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری دو سر شبکه اصلی قاچاق ارز و طلا با گردش مالی ۳۴ میلیارد تومانی خبر داد و گفت: در همین راستا ۴۲ نفر از معامله‌ گران فردایی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه 598، سرهنگ علی ولی پور گودرزی، با اشاره به اقدامات و طرح‌های انجام شده در راستای کنترل بازار ارز و طلا طی یک ماهه گذشته، اظهار داشت: ۴۲ نفر از اخلالگران ارزی معاملات فردایی طلا و سوءاستفاده کنندگان از کارت ملی اجاره‌ای توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ دستگیر شدند.

وی افزود: همچنین دو نفر از سر شبکه‌های تأثیرگذار در امر قاچاق ارز و طلا با گردش حساب ۳۴ میلیارد تومان شناسایی و دستگیر شدند.

احضار ۲۰ مدیر سایت‌های ارائه دهنده قیمت ارز و طلا

ولی پور گودرزی از کشف بیش از ۵۵ میلیارد تومان طلای آب شده و انواع ارز (دلار، یورو و غیره) از متهمان خبر داد و گفت: مدیران بیش از ۲۰ سایت و کانال در جهت قیمت گذاری نرخ ارز و طلا و به منظور جلوگیری از قیمت‌های کاذب احضار شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به بازدید میدانی و برخورد قانونی با صرافی‌های غیرمجاز در پایتخت، تصریح کرد: تعداد ۲۰ صرافی که فعالیت غیرمجاز داشتند، شناسایی و با آنها برخورد شد.

به گفته وی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی با اقدامات اطلاعاتی ده‌ها نفر دیگر از اخلال گران ارزی را شناسایی کردند و در شرف دستگیری هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها