کد خبر: ۴۹۸۱۸۸
زمان انتشار: ۱۰:۲۶     ۳۰ آذر ۱۴۰۰
اقدام قاطع سوریه در حمایت از فلسطین؛
کمیته ملی المپیک سوریه بازیکن فوتبال این کشور را به دلیل مشارکت در بازی نمادین و همبازی شدن با مربی صهیونیست از تمام فعالیت‌های ورزشی محروم کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، بازی جنجالی و نمادین ستارگان اعراب با منتخب جهان همچنان خبرساز است. حضور آورام گرانت اسرائیلی و پوشیدن پیراهن های منقش با پرچم رژیم اشغالگر همچنان در کشورهای مسلمان جریان ساز شده است.

همبازی مهدوی‌کیا در بازی همسو با صهیونیست‌ها نقره‌داغ شد + عکس

در جدیدترین خبر در این زمینه کمیته ملی المپیک سوریه با همکاری فدراسیون های ورزشی این کشور تصمیمی قاطع درباره فراس الخطیب ستاره تیم ملی این کشور گرفتند.

الخطیب در این بازی نمادین در ترکیب تیم ستارگان اعراب در کنار مهدوی مهدوی کیا حضور داشت. این ستاره سوری به دلیل شرکت در این دیدار که با اهداف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی برگزار شد از تمام فعالیت های ورزشی محروم شد.

همبازی مهدوی‌کیا در بازی همسو با صهیونیست‌ها نقره‌داغ شد + عکس

این برخورد قاطع کمیته ملی المپیک سوریه با الخطیب به دلیل شرکت این بازیکن در کنار مربی صهیونیست بوده که این اقدام الخطیب برخلاف قانون کشور بیان شده و به همین خاطر از تمام فعالیت های ورزشی تعلیق شد.

 فدراسیون فوتبال کشورمان هنوز واکنشی به حضور مهدوی کیا در این مسابقه همسو با منافع رژیم اشغالگر واکنش نشان نداده و هیچ برخوردی با مربی امیدهای ایران انجام نشده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها