کد خبر: ۴۹۸۳۱۷
زمان انتشار: ۱۲:۴۲     ۰۱ دی ۱۴۰۰
پیشکسوت فوتبال ایران شرایط فعلی تیم آلومینیوم اراک را با استقلال خوزستانی مقایسه کرد که شش فصل پیش به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسید.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، سیداکبر پورموسوی درباره فصل جاری مسابقات لیگ برتر بعد از گذشت 10 هفته از رقابت‌ها اظهار داشت: من معتقدم هنوز تیم‌ها جا نیفتاده و ثبات کامل پیدا نکرد‌ه‌اند. نگاهی به جدول مسابقات نشان می‌دهد که هنوز تیمی خودش را جدا نکرده است و احتمالاً این اتفاق در نیم‌فصل دوم رخ خواهد داد. البته از طرفی باید بگویم که غیبت تماشاگران در ورزشگاه‌ها باعث اُفت فنی مسابقات لیگ برتر شده و کیفیت بازی‌ها را پایین آورده است.

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه خاطر نشان کرد: برخی تیم‌ها با مشکلات مالی مواجه هستند که این موضوع می‌تواند روی کیفیت بازیکنان تأثیر بگذارد و برخی از تیم‌ها نیز در بالای جدول با چالش‌های خاصی مواجه شده‌اند و هنوز تیمی نتوانسته است از دیگر تیم‌ها فاصله بگیرد. فکر می‌کنم در 10 هفته گذشته بهترین تیم لیگ برتر آلومینیوم اراک بود که توانست یک روند صعودی را طی کند.

وی با بیان اینکه آلومینیوم می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد، گفت: سالی که با استقلال خوزستان قهرمان شدیم توقع باشگاه این بود که رتبه تک رقمی به دست بیاوریم، ولی در نهایت به قهرمانی رسیدیم. آلومینیوم هم شرایط همان تیم استقلال خوزستان را دارد و اگر دیگر تیم‌ها به خودشان نیایند آلومینیوم می‌تواند قهرمان لیگ شود. البته به شرطی که در نیم‌فصل دوم تقویت شود.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها