کد خبر: ۴۹۸۴۴۴
زمان انتشار: ۱۳:۴۲     ۰۴ دی ۱۴۰۰
نماینده سمیرم در مجلس با ا شاره به واردات حجم بالای واکسن در دولت سیزدهم و برنامه منظم برای تزریق آن اظهار داشت: سیاست واکسنی دولت سیزدهم توانست جایگاه ایران را جهانی کند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، اصغر سلیمی، نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی، درباره سیاست دولت سیزدهم در موضوع کرونا اظهار داشت: واردات حجم انبوه واکسن کرونا و اقدام جهادی برای تزریق آن در دولت سیزدهم ستودنی است چرا که توانست در امر پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ تأثیر زیادی داشته باشد به طوری که منجر به کاهش بستری‌ها در بیمارستان و کاهش جانباختگان به حدود ۵۰ نفر در روز شده است.

وی افزود: تنها راه علمی و مؤثرترین راه پیشگیری به کرنا واکسن است هرچند که پروتکل‌های بهداشتی و ماسک هم نقش ویژه‌ای دارد.

نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روزگاری مردم ایران دنبال واکسن بودند ولی حالا دولت به مردم التماس می‌کند که واکسن بزنند. این در حالی است که برنامه دز سوم واکسن هم اخیراً اعلام شده است. 

سلیمی گفت: وقتی مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید دو دز واکسن دریافت کرده‌اند تکلیف برهمگان روشن بوده و حجت شرعی وجود دارد. ضمن اینکه تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا بارها از سوی این بزرگان مورد تأکید قرار گرفته و برای مردم لازم‌الاجرا است و افرادی که مخالف واکسن هستند باید به فرامین ولی فقیه توجه کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها