کد خبر: ۴۹۸۴۶۵
زمان انتشار: ۰۹:۰۹     ۰۵ دی ۱۴۰۰
اخیرا عده‌ای از مشکل تهیه کارت خودرو خبر داده‌اند، اما به نظر می‌رسد تولید این کارت‌ها زیر نظر نیروی انتظامی انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، اخیرا عده‌ای از مشکل تهیه کارت خودرو خبر داده‌اند. یکی از خریداران می‌گوید که از مهر ماه خودرو خریده، اما موفق به دریافت کارت خودرو نشده است. نمایندگی شماره تماسی از ناجا به این فرد داده و در نهایت اپراتور ناجا گفته تامین کارت‌های مورد نیاز چاپ کارت خودرو با مشکلاتی مواجه بوده و به تازگی در حال توزیع است. بنابراین فعلا کارت خودروی خریداران سه ماه قبل در دست تولید و تامین قرار دارد. بنابراین این افراد باید فعلا کپی برگ سبز خودرو را با خود حمل کنند.

در این رابطه احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران گفت: چاپخانه تولیدکننده کارت خودرو، زیرمجموعه نیروی انتظامی است. بنابراین عضو اتحادیه نیست که اطلاعات دقیق‌تری درباره مشکلات این واحد در دسترس باشد. البته طبق قانون این واحد هم باید از اتحادیه مجوز دریافت کند که پیگیر این موضوع هستیم.

اما به گفته وی تولید کارت خودرو حتی از تولید عابربانک هم ساده‌تر است.

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران همچنین تاکید کرد که اعضای اتحادیه آمادگی دارند به سرعت و در هر تیراژی این کارت‌ها را تولید کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها