کد خبر: ۴۹۸۷۷۲
زمان انتشار: ۱۱:۳۴     ۱۰ دی ۱۴۰۰
هر حرکتی قبل از هر اقدامی توسط نیروهای مسلح خنثی می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری شامگاه پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه بحمدلله امروز امنیت باثباتی را در کشور داریم، اظهار داشت: در مرزها هیچ مشکل ناامنی نداریم و حافظان مرزها و مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، ارتش و سپاه همه با هوشیاری در مرزها حضور دارند.

وی با بیان اینکه هر حرکتی قبل از هر اقدامی توسط نیروهای مسلح خنثی می‌شود، افزود:

امنیت داخل شهرهای کشور نیز در وضعیت خوبی قرار دارد و به واسطه حافظان سلامت و همراهی مردم عزیز با خادمان خود در فرماندهی نیروی انتظامی این مهم محقق شده است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن اشاره به اجرای هوشمندسازی پلیس در هفته ناجا سال جاری ابراز داشت: اقدامات خوبی در زمینه خدمت رسانی در سامانه "پلیس من" و هم در زمینه اجرای مأموریت در سامانه "پلیس همراه" کارهای خوبی شروع شده و بیش از ۲۰ خدمت به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح همکاران ما مأموریت‌های خود را سریع تر و با دقت بالاتری و راحت‌تر انجام می دهند و قصد داریم تمامی خدمات را به صورت هوشمند ارائه دهیم و اجرای مأموریت‌های ما نیز بر اساس داشتن پلیس حرفه‌ای و حرفه گرایی که در آموزش‌ها لحاظ شده انجام می‌شود.

اشتری با بیان اینکه با آوردن تجهیزات جدید و ارتقاء ساختار با توجه به ابلاغ رهبر معظم انقلاب امید است بیشتر از گذشته در خدمت مردم باشیم، تصریح کرد: امیدواریم این اعتماد مردم که بالاترین سرمایه است، روز به روز افزایش پیدا کرده و سرباز خوبی نیز برای ولایت باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها