کد خبر: ۴۹۹۱۴۲
زمان انتشار: ۱۳:۰۱     ۱۸ دی ۱۴۰۰
باشگاه تراکتور تبریز به توافق خود با کوین کنستانت عمل نکرده و قسط دوم مطالبات این بازیکن هنوز پرداخت نشده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، در حالی که در روزهای اخیر مدیران باشگاه تراکتور درگیر واگذاری امتیاز این باشگاه به شرکت مس ورزقان هستند، هر روز احکام جدیدی علیه سرخپوشان تبریزی از سوی فیفا صادر می‌شود و در تازه‌ترین رأی پنجره نقل‌وانتقالاتی تراکتور به دلیل بدهی یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری به فورچونه برای سومین‌ بار بسته شد.

باشگاه تراکتور که پیش از فورچونه نیز به دلیل بدهی به حمزاوی و اروین پنجره نقل و انتقالاتی‌اش بسته بود، حالا با مشکل جدیدی مواجه شده و موعد قسط دوم مطالبات کنستانت نیز فرا رسیده است.

تراکتوری‌ها در مهرماه و پیش از آغاز فصل جاری از پرداخت مطالبات ۹۰۴ هزار دلاری کنستانت خبر داده بودند، اما واقعیت ماجرا این بود که باشگاه تبریزی با پرداخت ۳۰۰ هزار یورو موفق شده بود رضایت بازیکن گینه‌ای سابق خود را جلب کند و ۳۰۰ هزار یورو دیگر را نیز از این بازیکن تخفیف بگیرد. قرار بود ۳۰۰ هزار یورو باقی‌مانده مطالبات کنستانت نیز به‌عنوان قسط پایانی در اواخر دسامبر ۲۰۲۱ به حساب این بازیکن پرداخت شود که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

شنیده می‌شود در صورت خلف وعده مدیران باشگاه تراکتور، کنستانت بار دیگر برای دریافت مطالبات خود به فیفا شکایت خواهد کرد و باید روند شکایت این بازیکن دوباره در مراجع قضایی دنبال شود. هر چند مسئولان باشگاه تبریزی امیدوارند با واگذاری کامل باشگاه به شرکت مس، به زودی تمامی مطالبات این باشگاه با طلبکاران خارجی پرداخت شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها