کد خبر: ۴۹۹۲۰۶
زمان انتشار: ۱۲:۰۵     ۱۹ دی ۱۴۰۰
احسان حسینی مدافع گلزن شهرخودرو توضیحاتی را درباره واکنش خود پس از گل ارائه کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی دو امتیاز حساس را در مشهد جا گذاشت که گلزن تیم حریف، بازیکن قرضی پرسپولیس بود که در تیم شهرخودرو بازی می‌کند.

 

حسینی که با یک ضربه سر توپ را به سمت دروازه پرسپولیس هدایت کرد، در شرایطی موفق به باز کردن دروازه حامد لک شد که او از معدود بازیکنان معرفی شده به فوتبال ایران از تیم‌های پایه پرسپولیس است اما واکنش او پس از گل و لبخندی که داشت، باعث ناراحتی و عصبانیت برخی از طرفداران پرسپولیس شده است.

 

او حالا با انتشار یک استوری توضیح داده که در آن صحنه هم‌تیمی‌هایش اصرار کردند که برای گرفتن عکس یادگاری به گوشه زمین بروند و در این حین او تنها یک لبخند زد.

حسینی نوشته که قصد خوشحالی و بی احترامی به هواداران پرسپولیس را نداشته و فقط فشار ناشی از اتفاقات چند وقت اخیر باعث شد که این لبخند پس از گل به روی لب‌هایش بیاید.

 

حسینی ۲۳ ساله که این فصل قرارداد قرضی اش با شهر خودرو به اتمام خواهد رسید، از هواداران پرسپولیس بابت واکنشش پس از گل معذرت خواهی کرده اما نوشته که از پرسپولیس یاد گرفته که با تمام وجود برای تیمش بازی کند و امروز هم همین کار را انجام داد.

 

  •  
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها