کد خبر: ۴۹۹۲۰۹
زمان انتشار: ۱۲:۰۶     ۱۹ دی ۱۴۰۰
عیسی آل کثیر روز گذشته و در بازی با پدیده آسیب دید و شدت آسیب دیدگی او به حدی بود که در دقیقه 51 بازی تعویض شد و جای خود را به مهرداد عبدی داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از "ورزش سه"، عیسی آل کثیر که بدون برخورد با بازیکنی مصدوم شد و به نظر می رسد به هنگام دویدن دچار چالش شده  از ترس مصدومیت از ناحیه رباط یا مینیسک ترجیح داد زمین بازی را ترک کند و میزان مصدومیت او امروز با معاینه پزشک متخصص و هم چنین تصویربرداری از پایش مشخص می شود.  

 

کادر پزشکی و کادر فنی تیم امیدوار است این مصدومیت جزیی باشد چرا که در غیر اینصورت مصدومیت از ناحیه رباط و مینیسک او را مدتی از ترکیب تیم دور خواهد کرد. به خصوص اگر با پارگی رباط مواجه شده باشد. عیسی آل کثیر بعد از حضور در پرسپولیس 6 ماه به دلیل رای صادره از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا دور از میادین بود و مصدومیت جدید می تواند این چالش را برای او تکرار کند. 

 

بعد از بازی زمزمه هایی مبنی بر مصدومیت او از ناحیه رباط وجود داشت و حتی در اردوی تیم پدیده نیز این خبر پیچیده شد اما نوع مصدومیت و هم چنین میزان آسیب دیدگی این مهاجم امروز و بعد از معاینه دقیق پزشکی مشخص خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها