‏تَرْمِيهِمْ بِحِجَارَةٍ مِنْ سِجِّيلٍ *** بر آنان سنگ‌هایی از نوع سنگ گِل می‌افكندند...

      

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۴۹۹۴۵۷
زمان انتشار: ۰۸:۳۳     ۲۲ دی ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مشرق: «حشمت الله فلاحت پیشه» از نمایندگان حامی دولت روحانی در مجلس دهم، در مصاحبه با روزنامه آرمان گفت: «مجموعه تحولات نشان می‌دهد که نگاه واقع‌بینانه بر فضای مذاکرات و پرونده هسته‌ای ایران غالب شده است. البته این اتفاق باید درگذشته رخ می‌داد که به دلایل مختلف رخ نداد. اینکه مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود عنوان کردند امکان مذاکره با دشمن وجود دارد نکته مهمی است».

وی در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: «سخنان مقام معظم رهبری درباره اینکه با دشمن نیز می‌توان مذاکره کرد به‌ منزله یک گشایش راهبردی برای دیپلمات‌های ایران بود».

تقطیع بیانات رهبر انقلاب در روزنامه اصلاح طلب/ گلایه حامیان تز آبگوشت بزباش از مهاجرت

این نماینده سابق مجلس و این روزنامه اصلاح طلب، بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب را تقطیع و تحریف کرده اند. مقام معظم رهبری- ۱۹ دی ۱۴۰۰- در دیدار تصویری با مردم قم فرمودند: «تسلیم نشدن در برابر دشمن مستکبر و زورگو جزو اصول انقلاب است و اینکه در مقطعی با دشمن مذاکره، صحبت و تعامل شود به معنای تسلیم شدن در مقابل آن نیست، همچنانکه تا کنون تسلیم نشده و از این پس نیز نخواهیم شد».

رهبر انقلاب در بیانات مذکور از یکسو تاکید می کنند که می توان در مقطعی با دشمن مذاکره کرد و همزمان تصریح می کنند که تسلیم نشدن در برابر دشمن مستکبر و زورگو، جزو اصول انقلاب است. این در حالی است که این نماینده سابق و این روزنامه اصلاح طلب، این بخش از بیانات را تقطیع و تحریف کرده است.

رهبر معظم انقلاب- ۸ خرداد ۹۸- صراحتا اعلام کردند که «ما در مورد هر موضوعی مذاکره نمی کنیم و موضوعات ناموسی و اساسی انقلاب همچون توان دفاعی کشور نمی توانند موضوع مذاکره باشند...موضوعاتی همچون مسائل دفاعی، قابل مذاکره نیست. مذاکره در این مسائل دو کلمه خواهد بود، طرف مقابل می گوید ما این موارد را خواستاریم و ما هم می گوییم "نه" و تمام می‌شود».

با اینکه مقام معظم رهبری پیش از این صراحتا مذاکره درباره توان دفاعی و قدرت منطقه ای ایران را خط قرمز اعلام کردند و اکنون نیز صراحتا اعلام کردند که «تسلیم نشدن در برابر دشمن مستکبر و زورگو، جزو اصول انقلاب است» با اینحال جریان تندرو اصلاح طلب بارها و بارها مسئله مذاکرات موشکی و منطقه ای را عنوان کرده و حتی پیشنهاد شرم آور «کاهش بُرد موشک های ایران برای کسب رضایت آمریکا و اروپا»! را نیز مطرح کرده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها