کد خبر: ۵۰۰۴۵۹
زمان انتشار: ۱۳:۵۱     ۰۹ بهمن ۱۴۰۰
حسین کلانی:
پیشکسوت پرسپولیس می گوید از همان ابتدا بعد از انتخاب آقای درویش من گفتم ایشان مورد تایید بنده نیست چرا که رزومه وی مشخص است.
به گزارش پایگاه 598، حسین کلانی پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در خصوص صعود تیم ملی ایران به رقابت های جام جهانی گفت: برد برابر عراق کاملا قابل پیش بینی بود و این صعود را به مردم ایران تبریک می‌گویم. تیم ملی ثابت کرد در شرایط سخت نیز می تواند بر هر حریفی چیره شود و این نشانگر قدرت ایران و پتانسیل بازیکنان ماست. امیدوار هستم بازیکنان تیم ملی در ۳ بازی پیش رو نیز موفق باشند و در ادامه در رقابت های جام جهانی بتوانند به موفقیت برسند.

وی در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس و استعفا یحیی گل محمدی نیز اظهار داشت: از همان ابتدا بعد از انتخاب آقای درویش من گفتم ایشان مورد تایید بنده نیست چرا که رزومه وی مشخص است. ممکن است در ادامه آنها کاری بکنند که من فکر کنم در خصوص آنها اشتباه کردم. ولی چیزی که تا کنون مشخص است مدیریت باشگاه جز وعده های پوشالی کاری نکرده است و این موضوع شرایط پرسپولیس را تشدید تر کرده است. و تا کنون حرف های که من در خصوص مدیریت باشگاه زدم درست بوده و زمان نشان داد نگرانی من در خصوص مدیریت پرسپولیس بیراه نبوده است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری و سایر اعضای کادرفنی که اکنون در پرسپولیس مشغول به کار هستند از بدنه همین تیم هستند و پرسپولیسی با غیرت هستند و از همه وجود خود برای این تیم گذاشته و می‌گذارند. شما ببینید شرایط چقدر بحرانی شده و چقدر کادرفنی تحت فشار هستند که گل محمدی دیگر تاب ندارد این شرایط را تحمل کند. با تمام وجود خود می‌گویم به جرات بازیکنان ما تنها تیمی بودند که دم نزدند و روی کار خود تمرکز کردند؛ همه توهین ها و تهمت ها را به جان خریدند و حرفی نزدند. از کادرفنی و بازیکنان همه تا اینجا همه کمی ها و کاستی ها را تحمل کردند وبه خاطر هواداران چیزی نگفتند و حالا حق دارند که نسبت به این موضوع معترض باشند. 

کلانی در خصوص اینکه آیا با گل محمدی در خصوص استعفا او صحبتی داشته است بیان کرد: من از شبی که خبر استعفا یحیی آمد سعی کردم با او صحبت کنم و با گل محمدی حرف زدم. او علاقه دارد در پرسپولیس کار کند و روی این تیم تعصب دارد و به خوبی این موضوع را ثابت کرده است. او در خواست های داشت که به نظر من حق هر تیمی است که برای حضور در مسابقات آن را در اختیار داشته باشد و اینکه پرسپولیس که بزرگترین تیم آسیا است از آن محروم است واقعا جای تعجب است. من درخواست های او را پیگیری میکنم و او نیز حداقل انتظارات  را دارد و می‌خواهد خواسته های او که جدی نیز است برآورده شود و چیزی که مشخص است این است که شرایط برای او به گونه ای رقم خورده که دیگر تحمل این مشکلات برای او سخت شده است و دیگر تعارفی در کار نیست و او در تصمیم خود مصمم است.

وی افزود: هواداران نگران هستند و حق دارند. من نمی گذارم یحیی برود و استعفا بدهد چرا که ما به او احتیاج داریم و به گل محمدی افتخار می‌کنم. چه کسی بهتر از او می‌تواند سرمربی پرسپولیس باشد. تمامی بازیکنان او را دوست دارند و از یحیی حرف شنوی دارند. ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که تا نگذاریم یحیی برود و تلاش می‌کنیم تا خواسته های او که ناچیز هست محقق شود. امیدوار هستم مدیریت نیز در تفکرات خود تجدید نظر کند و روند درستی را تر پیش بگیرد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها