امـام صـادق (عليه السلام) فرمـودند: مانند ارباب به عيوب ديگران نگاه نکنید ، بـلكه چـون بنـده اى متـواضع، عيب هاى خود را وارسى كنيد. تحف العقول/ 295

      
کد خبر: ۵۰۲۷۲۸
زمان انتشار: ۱۱:۵۱     ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
یوسفی:
پیشکسوت فوتبال ایران دربی پیش‌رو را در سرنوشت این فصل لیگ برتر موثر دانست و گفت: اگر پرسپولیس، استقلال را ببرد قهرمان خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، رحیم یوسفی با اشاره به پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل مس رفسنجان و امتیاز از دست دادن استقلال مقابل نساجی اظهار داشت: شرایط جدول خوب شد، از یک طرف پرسپولیس برد و از طرف دیگر استقلال مساوی کرد و اختلاف دو تیم به سه امتیاز رسید. حالا می‌شود امیدوار بود که بچه‌ها دربی را ببرند و از نظر امتیازی برابر شویم.

وی دربی روز 26 اسفند را برای هر دو تیم خیلی پراهمیت خواند و ادامه داد: اگر دربی را ببریم تیم قهرمان می‌شود، از نظر من دربی خیلی تعیین کننده است و همه چیز بستگی به آن دارد.

یوسفی در مورد اینکه استقلالی‌ها دو مهره‌شان را به خاطر سرباز شدن از دست داده‌اند، تصریح کرد: نمی‌شود گفت استقلال در پی این اتفاق ضعیف می‌شود. افرادی که در لیگ برتر بازی می‌کنند همه در یک سطح هستند و فاصله بازیکنان با هم خیلی زیاد نیست. مطمئنا جایگزین‌های مرادمند و یزدانی کمتر از دو بازیکن جدا شده نیستند. نبود این دو نفر آنقدر هم نمی‌تواند تاثیرگذار باشد.

بازیکن سابق سرخپوشان در مورد ادعای استقلالی‌ها مبنی بر اینکه «نمی‌خواهند این تیم قهرمان شود»، گفت: چه کسی نمی‌خواهد؟ وقتی استقلال 7 امتیاز جلو بود این صحبت‌ها نبود، حالا دوباره یک مساوی دادند و این حرف‌ها شروع شد. اینها از ضعف است. به نظر من حتی یک تیم هم ببازد، باید باختش را گردن بگیرد. مطرح کردن این حرف‌ها وقتی امتیاز از دست می‌دهی، کار آدم‌های بزرگ نیست.

این پیشکسوت با تاکید براینکه پرسپولیس باید همه بازی‌های مانده‌اش را ببرد تا قهرمان شود، گفت: بچه‌ها می‌دانند که باید کار خودشان را انجام دهند. باخت و مساوی هم بخشی از فوتبال است، اما اگر دربی را ببرند وضعیت فرق می‌کند. زمانی که ما هم بازی می‌کردیم، علی پروین می‌گفت استقلال را ببرید، اصلاً نمی‌خواهد قهرمان شوید. این بار شرایط طوری است که بردن استقلال، پرسپولیس را برای قهرمانی جلو می‌اندازد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها