کد خبر: ۵۰۲۷۹۰
زمان انتشار: ۱۴:۰۸     ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
فلیک:
سرمربی تیم ملی آلمان امیدوار است تیمش قهرمانی در جام جهانی قطر را به دست بیاورد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از بیلد، تقریبا سه هفته قبل از اولین بازی‌های تیم‌های ملی در سال ۲۰۲۲، هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان بهترین هدف ممکن ژرمن‌ها برای جام جهانی را اعلام کرد.

فلیک گفت: این خوب است که بازیکنان چگونه کنار هم جمع می‌شوند، چگونه همه دستورالعمل‌ها را به خوبی اجرا می‌کنند. شما می‌توانید روحیه خوب آن‌ها را احساس کنید. همه می‌خواهند در قطر حضور داشته باشند. همه می‌خواهند قهرمان جهان شوند. این هدف بزرگ ما است.

مربی موفق پیشین بایرن مونیخ و دستیار یواخیم لوو گفت: ما می‌خواهیم تلاش کنیم که همیشه عملکرد خوبی را ارائه دهیم. آلمان در ماه مارس با اسراییل و هلند بازی خواهد کرد تا اولین گام‌های خود برای آماده‌سازی در جام جهانی را بردارد.

این مربی ۵۷ ساله با ۷ پیروزی در ۷ بازی اول تحت هدایت خود، رکورد خوبی را به عنوان مربی ملی آلمان به نام خود ثبت کرده است. تیم ملی آلمان برای اولین‌بار امسال در فرانکفورت به دیدار اسراییل خواهد رفت و در ادامه در آمستردام با هلند روبه‌رو می‌شود.

فلیک گفت: ما تیم بسیار قدرتمندی داریم. در لیگ اروپا نیز باید به مصاف ایتالیا قهرمان اروپا، انگلیس فینالیست یورو و مجارستان بازی کنیم.

او در پایان درباره حذف روسیه از جام جهانی قطر گفت: برای ورزشکاران متاسف هستیم زیرا آن‌ها نمی‌توانند کمکی کنند. این در نهایت جنگ پوتین است. اما هیچ راه دیگری برای من وجود ندارد و به نظرم بهترین تصمیم گرفته شد. من نیز مانند هر کس دیگری نگران شرایط اوکراین هستم. هیچ یک از ما نمی‌دانیم چه چیزی در راه است. اما شما می‌توانید همبستگی با اوکراین را نیز احساس کنید. با این حال جنگ در اروپا بسیار بسیار ترسناک است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها