کد خبر: ۵۰۳۰۶۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۵     ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
فریبا:
یک پیشکسوت استقلال معتقد است که دوندگی بالای بازیکنان استقلال در این فصل از ویژگی‌های بارز این تیم است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال توانست با یک گل صنعت نفت آبادان را شکست دهد و همانند پرسپولیس، با پیروزی راهی داربی شود. تک گل استقلال به صنعت نفت را در این دیدار امیرحسین حسین‌زاده روی ارسال یامگا به ثمر رساند.

بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایسنا درباره عملکرد فنی استقلال گفت: استقلال مثل همیشه خوب بود و پیش از داربی عملکرد خوبی داشت. نکته بارز این فصل استقلال که کم‌تر کسی به آن اشاره کرده، دوندگی آبی‌ها است که از دقیقه ۱ تا ۹۰ ادامه دارد. این ویژگی مثبت تیم استقلال است و یکی از دلایل نتیجه گرفتن آبی‌ها در این فصل است.

او ادامه داد: در صحنه گل استقلال، همه ارسال یامگا و ضربه سر حسین‌زاده را دیدند اما حرکت زیبای سلمانی که با توپ انجام داد و یک نفر را دریبل زد تا توپ را به یامگا برساند، از چشم خیلی‌ها به دور ماند. این استقلال، یکی از تیم‌های کاملی است که شاهد آن بودیم زیرا هر کسی وظیفه‌اش را درست انجام می‌دهد.

فریبا درباره خرید جدید استقلال در بخش دفاعی گفت: سیلوا خیلی خوب عمل کرد و هم در سرزنی و هم در جمع کردن توپ‌های آخر موثر بود و نشان داد می‌تواند جای خالی مرادمند و چشمی را پر کند. او خرید خوبی برای استقلال به حساب می‌آید و عملکرد اصلی‌اش در داربی مشخص می‌شود.

فریبا در پایان درباره داربی اظهار کرد: استقلال به ظاهر شرایط بهتری دارد و با پیروزی هم راهی داربی شد. جو این بازی با دیگر بازی‌ها متفاوت است اما به نظر می‌رسد کفه ترازو به نفع استقلال سنگینی می‌کند و امیدوارم استقلال برنده بازی شود. تیم مجیدی این پتانسیل را دارد و امیدوارم شاگردان مجیدی موفق باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها