کد خبر: ۵۰۳۷۰۹
زمان انتشار: ۱۲:۰۴     ۱۵ فروردين ۱۴۰۱
نجمه خدمتی:
ملی‌پوش تفنگ گفت: تلاش می‌کنیم با وجود مسیر طولانی که در جام جهانی برزیل پیش رو داریم بهترین نتیجه را بگیریم و دست پر برگردیم‌.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، نجمه خدمتی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی تیراندازی به جام جهانی برزیل اظهار کرد: بعد از المپیک توکیو هیچ اعزامی نداشتیم. می‌توان گفت به خاطر برگزاری مجمع نتوانستیم در مسابقات هم شرکت کنیم. حتی مسابقات داخلی هم معمولا لغو می‌شد اما در حال حاضر با حضور سردار قربانی‌، کادر فدراسیون و باقری مربی تیم ملی می‌توانیم در این مسابقه خیلی مهم شرکت کنیم.

ملی‌پوش تفنگ در ادامه گفت: بعد از مدت طولانی است که در یک رویداد جهانی حاضر می‌شویم، تعداد شرکت‌ کننده‌ها در این رویداد هم معقول است. امیدوارم در جام جهانی برزیل بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. ۹ ماه است که در هیچ مسابقه‌ ای شرکت نکرده ایم اما هم مربیان و هم تیراندازان تمام تلاش خود را می‌کنیم که با وجود مسیر طولانی که پیش رو داریم حداقل دست پر برگردیم‌.

وی در خصوص بازگشت الهه احمدی به تیم ملی گفت: به نظر من خوب است که تیراندازی محدودیت سنی ندارد. بازگشت خانم احمدی را به او تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم در کنار هم به عنوان یک تیم برای کشور افتخارآفرینی کنیم.

وی در خصوص حریفانشان در مسابقات جام جهانی گفت:حریفان ما روز به روز به خاطر شرایط، امکانات و اینکه تحریم نیستند پیشرفت می‌کنند. امیدوارم که ما هم بتوانیم در یک حد و یک سطحی به آنها برسیم تا بتوانیم خود را با آنها بهتر مقایسه کنیم و بهتر نتیجه بگیریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها