کد خبر: ۵۰۵۳۳۱
زمان انتشار: ۱۳:۳۳     ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که تیم فوتبال شهر خودرو می‌تواند خطری جدی برای قهرمانی آبی‌پوشان تلقی شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، شاهین بیانی در ارتباط با وضعیت استقلال بعد از تساوی با سپاهان در اصفهان، گفت: برای استقلال نباختن در اصفهان بسیار مهم بود که این اتفاق رخ داد. حالا 5 بازی دیگر باقی مانده که هر کدام از آنها مثل یک فینال مهم هستند و امیدوارم استقلال این مسیر باقی مانده را هم با موفقیت پشت‌ سر بگذارد. استقلال در بازی با سپاهان اشکالاتی در خط دفاعی داشت که قطعا اعضای کادر فنی در این مورد نکات لازم را به بازیکنان گوشزد خواهند کرد.

وی با اشاره به حاشی‌های چند روز اخیر و بحث پس گرفتن 2 امتیاز از استقلال عنوان کرد: استقلال امسال نتایج خوبی گرفته و طبیعتا موفقیت این تیم برای خیلی‌ها ناراحت کننده است. بازی بیرون از زمین هم مهم است و استقلال نباید اسیر حاشیه‌ها شود. بازیکنان و کادر فنی فقط باید روی مسائل فنی تمرکز کنند تا به هدف‌شان برسند. استقلال 4 امتیاز بیشتر از تیم دوم دارد و حتی می‌تواند همین هفته این اختلاف را بیشتر کند، خوشبختانه سرنوشت قهرمانی دست استقلال است.

بیانی در خصوص بازی با شهر خودرو که در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این بازی‌ به هیچ عنوان برای استقلال آسان نیست و بازیکنان این تیم در صورت دست‌کم گرفتن شهر خودرو با خطر از دست دادن قهرمانی مواجه خواهند شد. شهر خودرو چیزی برای از دست دادن ندارد و می‌تواند قهرمانی استقلال را تهدید کند. مهم این است که بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند تا استقلال به برد برسد. 3 امتیاز این بازی قطعا نقش مهمی در قهرمانی استقلال خواهد داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها