کد خبر: ۵۰۵۶۲۴
زمان انتشار: ۰۸:۲۶     ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: سرپرستان خانواری که در واریزی جدید یارانه، دریافتی نداشته‌اند وارد سامانه حمایت در سایت وزارت تعاون شوند و ثبت اعتراض کنند؛ به هیچ وجه یارانه کسی سوخت نخواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، وحید وزیری راد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم، در خصوص محوریت برنامه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، بیان کرد: آردی که هر کیسه آن در داخل کشور ما ۳۸ هزار تومان به صورت یارانه‌ای تحویل نانوایان داده می‌شود، در مرز ترکیه ۶۰۰ هزار تومان و در مرز پاکستان و افغانستان ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از مردم در ماه‌های گذشته یارانه دریافت کرده‌اند اما در واریزی جدید، دریافتی نداشتند گفت: این عزیزان باید وارد سامانه حمایت شوند و با کدملی، شماره حساب و شماره شبا و کارت بانکی خود را ارسال کرده و ثبت اعتراض کنند؛ و سه ماه فرصت داده شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم اعلام کرد: مدت زمانی که صرف بررسی وضعیت اعتراض کنندگان می‌شود، یارانه کسی سوخت نمی‌شود و در اولین واریزی همه‌ی آن یکجا پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: کسانی که در سال ۱۳۹۳ از دریافت یارانه جامانده اند، باید وارد سایت «هدفمندسازی یارانه‌ها» شوند و ثبت‌نام کنند. همچنین خانواده‌هایی که از ابتدا یارانه‌ای دریافت نکرده‌اند باید وارد این سایت شوند و ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

وزیری راد مطرح کرد: تمامی یارانه‌ها تجمیع در یک یارانه شده و یارانه‌ای که به حساب سرپرستان خانوارها واریز شده است، فعلا شامل اردیبهشت‌ماه و خردادماه می‌شود و بانک‌هایی تراکم مشتری در آنها بالا است، امکان دارد که با تاخیر واریز کنند و نگرانی از جهت عدم واریز یارانه نیست.

وی افزود: کسانی که مشمول یارانه جدید دولت نشده‌اند، بایستی وارد سامانه حمایت در سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی شوند و پس از ارسال مشخصات سرپرست خانوار، اعتراض خود را ثبت کنند تا رسیدگی‌ شده و برطرف شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ابراز کرد: برخی افراد خودشان در گذشته اعلام انصراف از دریافت یارانه کرده‌اند، اما امروز متقاضی یارانه هستند؛ این افراد از طریق سامانه حمایت می‌توانند ثبت‌نام و اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: دهک‌بندی‌های اعلام شده، بر اساس شرایط اقتصادی خانوارها اتفاق می‌افتد. همچنین شماره تماس ملی ۰۲۱۶۳۶ و شماره تماس‌های ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۱۰ و ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۲۷ ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۷۷ در استان قم پاسخگوی سوالات مردم عزیز می‌باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها