کد خبر: ۵۰۶۴۱۰
زمان انتشار: ۱۲:۴۲     ۰۵ خرداد ۱۴۰۱
ستاره برزیلی پاری سن ژرمن دوباره قصد دارد با همدستی سعودی ها انقلاب جدیدی در دنیای تجارت فوتبال ایجاد کند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، نیمار جونیور ستاره برزیلی بازیکنی است که معادلات دنیای فوتبال و مخصوصا در زمینه ارزش فوتبالیست ها را برهم زد.

سال 2016 نیمار با مبلغ باورنکردنی 220 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن منتقل شد تا انقلاب بزرگی در دنیای فوتبال و تجارت این ورزش ایجاد کند.

ارزش بازیکنان فوتبال قبل از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن بیش از 100 میلیون یورو نمی شد ولی این انتقال بزرگ باعث آغاز تحولی بزرگ در دنیای فوتبال شد.

معامله قطری ها با ستاره برزیلی باعث شد تا ارزش فوتبالیست ها بعد از این انتقال چندبرابر شود و باشگاه های فوتبال را دچار مشکلات بزرگ اقتصادی کرد.

در همین رابطه به نظر می رسد ستاره برزیلی دوباره می خواهد در دنیای فوتبال جنجال آفرین شود. نیمار این بار بعد از معامله بزرگش با قطری ها می خواهد با سعودی ها وارد معامله بزرگی شود.

نشریه «اکیپ» فرانسه خبر داد باشگاه پاریسی  قصد دارد پیشنهادهای رسیده برای جذب نیمار را برررسی کند. نیوکاسل انگلیس با مدیریت جدید سعودی ها و در راس آنها محمد بن سلمان ولیعهد این کشور یکی از مشتریان جدی نیمار است.

باید منتظر ماند نیمار بار دیگر تجارت فوتبال را با معامله جدیدش با سعودی ها دگرگون می کند و راهی نیوکاسل انگلیس می شود یا به ادامه کار در پاریس خواهد پرداخت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها