کد خبر: ۵۰۷۶۹۴
زمان انتشار: ۱۲:۵۵     ۰۱ تير ۱۴۰۱
مهاجم بلژیکی بعد از یک فصل ناامیدکننده در چلسی به تیم پیشین خود اینتر بازگشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از اسپورت ایتالیا، اینتر برای بازگرداندن روملو لوکاکو به صورت قرضی با مبلغ ۸ میلیون یورو بعلاوه پاداش با چلسی به توافق رسیده و این مهاجم بلژیکی بعد از یک فصل ناامیدکننده در چلسی به تیم پیشین خود اینتر بازگشت.

این بازیکن گلزن کم‌تر از یک سال پیش با ۱۱۳ میلیون یورو اینتر را ترک کرد، اما بلافاصله از این تصمیم ابراز پشیمانی کرد و در دسامبر گفت که می‌خواهد به جوزپه‌مه‌آتزا بازگردد. اینتر پاداش‌هایی را هم بر مبنای تعداد گلهای روملو لوکاکو تعیین کرده است و در صورتی که این بازیکن بتواند در اینتر خودش را نشان دهد، می‌تواند ۴ تا ۵ میلیون یورو نیز به عنوان پاداش کسب کند.

لوکاکو هم‌چنین کاهش قابل توجهی از دستمزد خود را برای انتقال به اینتر پذیرفته است. این ملی پوش بلژیکی روز جمعه تست پزشکی خود را انجام خواهد داد.

این خبر تنها چند ساعت پس از آن منتشر شد که اینتر اعلام کرد سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر قرارداد خود را تا ژوئن ۲۰۲۴ تمدید کرده است. سیمئونه اینزاگی تابستان سال قبل بود که بعد از جدایی آنتونیو کونته هدایت اینتر را برعهده گرفت. اینتر با هدایت اینزاگی نتوانست از عنوان قهرمانی خود در سری A دفاع کند با این حال تا هفته پایانی با میلان رقابت داشت. سران باشگاه اینتر از عملکرد اینزاگی رضایت دارند و با او برای تمدید قرارداد به توافق رسیدند.

دستمزد اینزاگی نیز به ۵ میلیون یورو در هر فصل افزایش یافته است که هنوز کم‌تر از نصف حقوقی است که کونته در این تیم دریافت کرده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها