کد خبر: ۵۰۷۷۴۶
زمان انتشار: ۱۰:۱۷     ۰۲ تير ۱۴۰۱
افشاریان در کلاس پیش فصل داوران فوتسال از دستمزد پایین داوران مقابل سرپرست فدراسیون فوتبال گلایه کرد.
آغاز کلاس پیش فصل داوران فوتسال/ از دستمزد عجیب داور فینال جام جهانی و درخواست از ماجدی

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مراسم کلاس پیش فصل داوران لیگ برتری فوتسال از ساعت ۹:۴۵ امروز با حضور میرشاد ماجدی(سرپرست فدراسیون فوتبال) خداداد افشاریان(رییس کمیته داوران) حسین زرگر، اسماعیل صفیری، علی خسروی و حسین نیرویار(اعضای کمیته داوران) محمد جواد پاینده(مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال) پدرو گالان(رییس کمیته داوران فوتسال فیفا) گلاره ناظمی(داور بین المللی فوتسال) کشورمان آغاز شد.

۸۰  داور لیگ برتری و ۱۰ داور منتخب لیگ دسته اول در این کلاس شرکت کرده اند.

خداداد افشاریان در ابتدای سخنان خود به میرشاد ماجدی اعلام کرد: چانه داوری فوتسال در هر مسئله ای کوچک است. اگر یک بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود، همان جا در داخل ورزشگاه برای داور نسخه می‌پیچند و اگر از خود من بپرسند می‌خواهی داور شوی، قبول نمی‌کنم. همه زحمات برای ما است و لذتش برای دیگران. فقط یک چیز می‌خواهیم و آن هم احترام و عزت است. فوتبال و امکاناتش برای خودشان اما اگر آقای ماجدی در آینده فدراسیون باشید، هیچ چیز جز احترام و عزت نمی‌خواهیم.داوران فوتسال مظلوم تر از همه داوران کشور هستند. شاید فوتسال دبدبه و کبکبه داشته باشد اما از شما می‌خواهیم نقشه راهی در نظر بگیرید تا اگر فردا همه نبودیم، لذت به داوران فوتسال بازگردد.

وی ادامه داد: با امضای خود اعضای هیات رییسه حق الزحمه داوران را چهار برابر کردید اما اگر ۱۰ برابر هم کنید فایده ای ندارد. از گلاره ناظمی می‌پرسم دستمزد شما برای قضاوت در یک بازی چه قدر است(در این لحظه ناظمی پاسخ داد ۱۲۰ هزار تومان)

افشاریان ادامه داد: آیا آقای ماجدی راضی هستید خواهر، دختر و فرزند خودتان با این دستمزد کار کنند؟ به همین دلیل باید حقوق داوران فوتسال افزایش یابد. باز هم نسبت به همه برگزار کنندگان کلاس داوری جانانه تشکر کنم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها