کد خبر: ۵۰۷۹۸۳
زمان انتشار: ۱۰:۴۰     ۰۵ تير ۱۴۰۱
فرآيند ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال طبق روال به صورت برخط و از طریق سامانه مربوطه انجام خواهد شد و داوطلبان پس از ثبت نام به منظور تحویل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا می کنند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری نشست مشترك با اعضاى کمیته های بدوی و استیناف انتخابات فدراسیون فوتبال به سایت این فدراسیون گفت: پیرو مصوبه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که دهم خرداد برگزار شد، مقرر شد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای انتخاب برخی از اعضای هیات رئیسه که شامل رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده باشگاه ها در هیات رئیسه فدراسیون خواهد بود در تاریخ 8 شهریورماه برگزار شود و اقدامات لازم در این زمینه صورت بگیرد. به دنبال انجام این امر فدراسیون فوتبال مقدمات کار خود را مطابق اساسنامه و مقررات انتخاباتى آغاز کرده و برای انجام آن برنامه زمان بندی دقیقی شامل تمامی مواعد انتخاباتی تهیه و به کلیه مبادی مربوطه ارجاع شده است.

حسن کامرانی فر ادامه داد:بسیاری از فعالیت های مربوط به برگزاری انتخابات بر عهده کمیته های مرتبط فدراسیون شامل کمیته های بدوی و استیناف انتخابات است که آغاز شده و با توجه به فاصله زمانى باقيمانده تا برگزارى مجمع انتخاباتى در تاريخ هشتم شهريورماه، اولین جلسه با این اعضا هفته گذشته به منظور تبيين و مرور دستورالعمل ها، تدوين تقويم و بررسى مسير روند انتخابات در محل فدراسیون برگزار شد. مطابق اساسنامه و همچنین با توجه به برنامه زمان بندی، فراخوان برگزاری این انتخابات تهیه شد که پس از تایید در روزنامه های کثیرالانتشار و سایت فدراسیون منتشر خواهد شد. طبق اساسنامه باید 60 روز قبل از انتخابات این امر صورت پذیرد. به جهت اینکه 60 روز قبل آن روز جمعه 10 تیرماه می باشد که روز تعطیل رسمی است، این فراخوان روز پنجشنبه 9 تیرماه منتشر می شود. همچنین جلسات طبق اساسنامه و مقررات انتخابی برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

کامرانی فر در پایان در خصوص زمان ثبت نام کاندیداها این چنین توضیح داد: از 14 تا 20 تیرماه زمان ثبت نام متقاضیان و کاندیداها در فدارسیون است. در مدت یک هفته تعیین شده، همه متقاضیان با مراجعه به سامانه برخط فدراسیون برای برگزاری مجامع می‌توانند درخواست شان را برای شرکت در پست های مد نظر ارایه کنند و پس از آن و در مهلت یک هفته ای یاد شده و پس از ثبت نام در سامانه و طبق اساسنامه برای تحویل اصل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا کرده و آن را تحویل دبیرخانه مجمع دهند. آنچه مسلم است در نهایت مدارک برای بررسی و تایید صلاحیت کاندیداها تحویل کمیته بدوی و در صورت نیاز کمیته استیناف انتخابات می شود. مجمع بسیار مهمی را در پیش داریم که قرار است در آن رئیس فدراسیون انتخاب شود. از همه رسانه ها و علاقمندان به فوتبال تقاضا داریم در خصوص این امر مهم ما را یاری کنند. همچنین سال جام جهانی را داریم و تیم ملی فوتبال کشورمان در آینده ای نزدیک باید در مسابقات جام جهانی حضور پیدا کند، بنابراین نیاز داریم تا با آرامش و تمرکز این مسیر را تا حصول نتیجه دنبال کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها