کد خبر: ۵۰۸۱۷۶
زمان انتشار: ۱۰:۲۴     ۰۷ تير ۱۴۰۱
سرمربی تیم فوتبال بانوان زسکا مسکو درباره انتخاب قربان بردیف از سوی باشگاه تراکتور صحبت کرد.
بردیف ساختار تراکتور را اصلاح می‌کند/اختیارات مربی روس بیشتر از گواردیولا

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری فارس، قربان بردیف سرمربی سرشناس فوتبال روسیه بعد از هدایت تراکتور شروع به تغییراتی در ترکیب تیم داده و مثل تیم های سابقش زمام تمام امور باشگاه تبریزی را به دست گرفته است.

رسانه های روسیه درباره انتخاب بردیف و انتقال این مربی باتجربه از فوتبال روسیه به ایران واکنش های متعددی داشتند.

در جدیدترین خبر در این زمینه الکساندر گریگوریان سرمربی تیم فوتبال زنان زسکا مسکو نظر خود را در مورد انتصاب قربان بردیف به عنوان سرمربی تراکتور ایران در میان گذاشت و همچنین او به این سوال که چرا این متخصص در لیگ برتر روسیه جایی پیدا نکرد، پاسخ داد.

این مربی روسی در این زمینه در مصاحبه با سایت «چمپیونات»، گفت: قربان بردیف یک مربی سیستمی و بسیار عمیق است و نیاز به زمان دارد تا یک تیم را بسازد. در اینجا می گوییم که هر مربی به زمان نیاز دارد و وقتی صحبت از بردیف می شود، او به زمان بسیار بیشتری از یک مربی معمولی نیاز دارد.

وی افزود: به نظر می رسد در «تراکتور» تمام شرایط مورد نیازش بوده به همین خاطر با پیشنهاد باشگاه ایرانی موافقت کرد. دیدگاه من مثبت است. فکر می‌کنم او این باشگاه را به سطح جدیدی خواهد رساند. نه تنها تیم، بلکه کل ساختار باشگاه ایرانی را درست می کند.

مربی تیم فوتبال بانوان زسکا مسکو ادامه داد: ما به خوبی در مورد قربان بردیف می دانیم که در باشگاه ها همیشه نقل و انتقالات، انتخاب و غیره را کنترل می کند. این برای هیچ یک از باشگاه های ما در لیگ روسیه مناسب نیست. به نظر من، اگر ما در مورد این جهت صحبت می کنیم، پس این کاملاً موجه است. برای مثال، در اینجا در اروپا، حتی به گواردیولا همه چیز واگذار نشده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها