کد خبر: ۵۰۸۸۲۳
زمان انتشار: ۱۰:۵۴     ۱۴ تير ۱۴۰۱
دبیر کارگروه بلیت فروشی جام جهانی ۲۰۲۲ توضیحاتی را در مورد ریجکت شدن متقاضیان ایرانی ارائه کرد.
راه حل فدراسیون فوتبال برای خرید بلیت جام جهانی 2022

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه هواداران ایرانی از داخل کشور برای خرید بلیت در مرحله نهایی بلیت فروشی جام جهانی 2022 با کردیت کارت خود از داخل کشور با مشکل مواجه می‌شوند و فیفا درخواست آن‌ها را رد می‌کند، اظهار داشت: چهار سال قبل هم چنین مشکلی وجود داشت. البته نه تنها برای بلیت فروشی فیفا بلکه سایر خریدهایی که توسط کردیت کارت از داخل از کشورمان انجام می‌شود نیز ریجکت خواهد شد‌‌. چهار سال پیش و در زمان خرید بلیت‌های جام جهانی 2018 وقتی متقاضیان برای خرید بلیت از طریق IP ایران اقدام می‌کردند، نیز بلاک می‌شدند.

وی افزود: این موضوع دست ما هم نیست اما فدراسیون فوتبال برای متقاضیان داخل کشور که خواستار خرید بلیت هستند از فیفا درخواست مجدد بلیت می‌کند که باید ببینیم مورد تأیید واقع می‌شود یا خیر. اگر قبول کنند، بلیت ها را از فیفا می‌گیریم و خودمان در اختیار هواداران قرار می‌دهیم.

دبیر کارگروه فروش بلیت‌های جام جهانی درمورد اینکه اگر فیفا این درخواست را قبول نکند، هواداران داخل کشورمان نمی‌توانند بلیت جام جهانی را تهیه کنند، پاسخ داد: امیدواریم بتوانیم با رایزنی‌های خود خارج از سهمیه 8 درصدی که به کل تیم‌های حاضر در جام جهانی تخصیص داده، سهمیه مجددی از فیفا بگیریم.

میرغفاری اضافه کرد: در مورد آن 8 درصد نیز پس از ثبت نام متقاضیان در سایت فدراسیون فوتبال و دریافت پول از افرادی که در قرعه کشی برنده شدند، فروش بلیت انجام شد. البته در مرحله اول نیز برخی افرادی که از طریق سایت فیفا برای خرید بلیت اقدام کردند، بدون مشکل توانستند بلیت بخرند اما اکنون تعدادی از افرادی که کردیت کارت دارند به این دلیل که کار در مرحله استعلام جلو می‌رود با مشکل مواجه شده اند اما اینکه فیفا به چه تعداد نفراتی، به کدام بانک‌ها و چه رفرنسی ایراد گرفته باید بررسی شود.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها