کد خبر: ۵۰۹۰۳۵
زمان انتشار: ۱۱:۱۷     ۱۸ تير ۱۴۰۱
سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان شرایط 60 بازیکن رده‌های پایه این باشگاه را برای حضور در تیم بزرگسالان زیر نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، تمرینات سپاهان با بازگشت مورایس به ایران از روز سه شنبه آغاز شده و این در شرایطی است که به دلیل جدایی نزدیک به ده بازیکن نسبت به فصل گذشته هنوز تمرینات این تیم شکل کاملی به خود نگرفته است.
البته این فرصت بسیار خوبی برای بازیکنان آکادمی سپاهان فراهم کرده که این روزها توانایی‌های خودشان را به مورایس و دستیارانش برای اضافه شدن به تیم بزرگسالان نشان بدهند.


در حال حاضر نام و مشخصات فنی شصت بازیکن با جزئیات در رده‌های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان نوین توسط مسئولان آکادمی سپاهان به ژوزه مورایس و دستیارانش داده شده است و این مربی به همراه دستیارانش طی روزهای آینده درباره این بازیکنان و اینکه آیا می‌توانند به تیم اصلی سپاهان در لیگ برتر کمک کنند یا خیر تصمیم‌گیری خواهند کرد.


سال گذشته بازیکنانی نظیر سامان رنجبر، آریا یوسفی و محکم‌کار با نظر محرم نویدکیا به ترکیب تیم اصلی سپاهان اضافه شدند و امسال نیز به نظر می‌رسد دو سه بازیکن از آکادمی باشگاه نظر مثبت کادر فنی پرتغالی تیم را جلب کرده‌اند و احتمالا طی روزهای آینده به صورت رسمی نامشان برای اضافه شدن به اردوی تیم بزرگسالان اعلام خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها