أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۰۹۱۹۰
زمان انتشار: ۱۴:۱۴     ۲۰ تير ۱۴۰۱
در حالی که دو ساعت تا پایان وقت اداری امروز فدراسیون باقی است همه در انتظار ثبت‌نام گزینه های اصلی انتخابات فدراسیون هستند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، یکی از مهم‌ترین چهره ها برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال است که در کمال تعجب هنوز در پروسه انتخاباتی فدراسیون فوتبال شرکت نکرده است.

در‌ فاصله اندک تا پایان وقت اداری امروز هنوز مهدی تاج هم به محل ثبت‌نام و فدراسیون فوتبال مراجعه نکرده تا خبر واضحی درباره خود و نوابش روی کانال های تلگرامی و وبسایت ها نقش ببندد.

اگر میرشاد ماجدی در انتخابات ثبت‌نام کند دوگانه انتخاباتی بین او و مهدی تاج خواهد بود؛ البته در روزهای گذشته به قدری مسئله و شایعه در فوتبال ایران وجود داشته که مشخص نیست میرشاد بخواهد در این رقابت شرکت کند یا نه.

به هر حال حضور یا عدم حضور ماجدی یکی از مهم‌ترین سوالات انتخابات پیش رو خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها