کد خبر: ۵۱۰۷۰۴
زمان انتشار: ۱۴:۰۱     ۰۶ مرداد ۱۴۰۱
ادین ژکو در راه برنابئو؛
ادین ژکو، مهاجم باتجربه و بوسنیایی اینتر در لیست باشگاه رئال مادرید به عنوان گزینه ذخیره برای کریم بنزما قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، از زمانی که باشگاه رئال مادرید خرید ناموفق خود یعنی لوکا یوویچ را به صورت رایگان به تیم فیورنتینا واگذار کرد، این باشگاه در جستجوی مهاجمی بوده که گزینه جانشین کریم بنزما در روزهای دشوار فصل باشد. رئال مادرید همچنین نام هایی بورخا مایورال و ماریانو دیاز را در لیست فروش قرار داده و در حقیقت فصل بعد به جز بنزما حتی یک مهاجم نوک تخصصی نیز در اختیار ندارد. حالا نشریه اونداسرا در گزارشی مدعی شد کارلو آنچلوتی به دنبال یک مهاجم باتجربه و بالای 30 سال است که بتواند در فصل حدود بین 10 تا 15 گل به ثمر برساند و البته مشکلی با نیمکت شینی نیز نداشته باشد. یکی از گزینه های احتمالی که با این معیارهای ذکر شده مطابقت دارد، ادین ژکوی بوسنیایی و مهاجم باتجربه اینتر است.

با توجه به بازگشت روملو لوکاکو به ترکیب نراتزوری، بعید است ادین ژکو فصل بعد فرصت چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت این تیم داشته باشد. همچنین گزینه های دیگری مانند الکسیس سانچس و خواکین کوره‌آ نیز در رختکن اینتر حضور دارند و رقابت برای قرار گرفتن در بین 11 بازیکن ابتدایی سیمونه اینزاگی بسیار دشوار است.

در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب، اینتر احتمالا مشکلی با فروش ادین ژکو نخواهد داشت و این ستاره بوسانیایی می‌تواند بهترین جانشین کوتاه‌مدت برای کریم بنزما در سانتیاگو برنابئو لقب گیرد. ادین ژکو فصل گذشته 13 گل در لیگ با لباس اینتر به ثمر رساند و به نظر می رسد رئال مادرید در روزهای آتی به صورت جدی تر گزینه جذب این بازیکن را بررسی کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها