أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۰۷۷۷
زمان انتشار: ۱۱:۱۱     ۰۸ مرداد ۱۴۰۱
به نظر می رسد مهدی قایدی در فرصت پیش روی نقل و انتقالات به الوصل دیگر تیم شهر دبی ملحق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، او که در در لیست تیم شباب الاهلی برای حضور در اردوی تیم صربستان جای نگرفت منتظر پایان مذاکرات باشگاه با تیم های خواهان خود است تا در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند. بر اساس خبرهای رسیده و آنچه که در رسانه های امارات منتشر شده مذاکرات باشگاه شباب الاهلی با باشگاه اتحاد کلباء نتیجه مثبتی به دنبال نداشته است و این مذاکرات متوقف شده است. این بدین معنی است که مهدی قایدی احتمالا به دیگر تیم شهر دبی یعنی الوصل ملحق خواهد شد.

ممکن است صدور رضایتنامه برای مهدی قایدی دائمی باشد. دلیل طولانی شدن روشن شدن وضعیت مهدی قایدی هم همین است و باشگاه ها در خصوص صدور رضایتنامه این بازیکن به صورت قرضی و دا ئمی در حال بحث هستند. طبق قانون در این میان رضایت مهدی قایدی هم شرط است.

فرهاد مجیدی در روزهای حضور در دبی پیش از سفر به اتریش برای حضور در اردوی تیم اتحاد کلباء تلاش زیادی کرد این نقل و انتقال صورت گیرد اما در نهایت به تنهایی راهی اتریش شد تا نشان دهد به طور جدی حضور مهدی قایدی در تیمش منتفی شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها