کد خبر: ۵۱۱۹۲۸
زمان انتشار: ۱۰:۳۳     ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
بعد از برگزاری جلسه با مصطفی آجورلو
سیاوش یزدانی بعد از جلسه با مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال رسما به این تیم برگشت و کارش را شروع خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، سیاوش یزدانی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که زمستان سال گذشته برای گذراندن خدمت مقدس سربازی راهی ملوان شده بود، روز گذشته موفق شد کفالت پدرش را بگیرد و معافیت خود را دریافت کند.

یزدانی که یک فصل و نیم دیگر با استقلال قرارداد دارد، عملا بازیکن این تیم محسوب می شود و به همین خاطر برای پیگیری وضعیتش جلسه ای را با مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه برگزار کرد.

در این دیدار صمیمانه آجورلو از بازگشت یزدانی ابراز خوشحالی کرد و یزدانی هم از انگیزه فراوان خود برای حضور در استقلال گفت. بر این اساس بازگشت یزدانی به استقلال رسمی شد و طبق هماهنگی های انجام شده قرار است این مدافع باتجربه به زودی در تمرینات این تیم حضور پیدا کند.

یزدانی برای انجام مراحل اداری دریافت کارت معافیت خود از خدمت سربازی باید به انزلی برود و بعد از چند روز و پایان این اقدامات در بازگشت به تهران کارش را با آبی پوشان از سر خواهد گرفت.

نکته قابل توجه این است که با بازگشت یزدانی به استقلال، حالا نام یک بازیکن باید از فهرست تیم خارج شود و باید دید کدام بازیکن با نظر ساپینتو و مدیران باشگاه از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها