کد خبر: ۵۱۱۹۴۱
زمان انتشار: ۱۱:۳۱     ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
دبیر کل فدراسیون فوتبال امروز تهران را به سمت مقر فیفا ترک کرد و به نوشته سایت فدراسیون فوتبال قرار است کامرانی فر در این سفر پیگیر راه اندازی کمک داور ویدئویی در استادیوم های ایران باشد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، در مورد ماموریت کاری دبیر کل سایت فدراسیون فوتبال این چنین نوشته است:« حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به دعوت فیفا جهت برگزاری نشست مشترک با برخی از مسئولین فدراسیون جهانی در خصوص موضوعات مختلفی ازجمله مطالبات فدراسیون فوتبال ایران در فیفا، مذاکره در خصوص راه اندازی VAR، هماهنگی های لازم پیرامون حضور ایران در جام جهانی ، ارائه گزارشی از روند بلیت فروشی مسابقات همچنین ارائه پیراهن تیم ملی ایران در این رقابت ها راهی سوئیس شد. نماینده شرکت تولید کننده البسه تیم ملی در رقابت های جام جهانی 2022 نیز در این سفر دبیرکل فدراسیون فوتبال را همراهی می کند.»

راه اندازی سیستم کمک داور ویدئویی در بازی های لیگ برتر یکی از مطالبات به حق و روز فوتبال ایران است. تکنولوژی که موجب می شود اشتباهات داوری در بازی های لیگ برتر و حتی لیگ یک کاهش یابد و به طور حتم تنش ها در فوتبال ایران را خیلی کم خواهد کرد. به خصوص مصاحبه هایی که سال های سال در آن مربیان مدعی می شوند دست های پشت پرده در کار است و سیاستی پشت پرده وجود دارد که نمی خواهند ما قهرمان شویم! متاسفانه فدراسیون فوتبال در سال های اخیر در مورد بکارگیری از این تکنولوژی در فوتبال ایران تنها حرف زده است و به نظر می رسد با توجه به مطالبات نزد فیفا دست کم می تواند این تکنولوژی را در استادیوم های ایران پیاده کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها