کد خبر: ۵۱۲۹۹۵
زمان انتشار: ۱۲:۱۳     ۰۹ شهريور ۱۴۰۱
مهدی تاج، رییس جدید فدراسیون فوتبال، امروز به ساختمان استیجاری این فدراسیون در خیابان سئول رفت تا کارش را به طور رسمی آغاز کند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال که برخی از آنها از شهرستان به بهانه برگزاری مجمع عمومی به تهران آمده‌اند در پایتخت مانده‌اند چراکه قرار است امروز نشست اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شود و به نظر می‌رسد، مهم‌ترین موضوعی که در مورد آن بحث می‌شود تیم ملی و سرمربی آن است. با  این حال صرف نظر از اینکه این نشست چه نتیجه‌ای به دنبال خواهد داشت، کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در حال پیگیری برنامه سفر تیم ملی به اتریش است که 27 شهریور انجام خواهد شد. تیم ملی قرار است در روزهای 1 و 5 مهر دو بازی دوستانه با تیم‌های اروگوئه و سنگال داشته باشد و به همین خاطر روز 27 شهریور راهی اتریش خواهد شد. به نظر می‌رسد تمرینات تیم ملی هم در تهران چند روز زودتر از فیفادی پیش رو آغاز می‌شود.

نزدیک به 40 بازیکن برای دریافت ویزای سفر اتریش لیست شده‌اند که در نهایت، 23 نفر از جمع آنها در لیست نهایی تیم ملی برای سفر به اتریش قرار خواهند گرفت. البته همین تعداد هم به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند و اگر بازیکنی مصدوم شود از لیست جایگزین، بازیکن دیگری در اردوی تیم ملی حاضر خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها