کد خبر: ۵۱۳۱۸۳
زمان انتشار: ۱۱:۱۱     ۱۴ شهريور ۱۴۰۱
کار خیلی سختی داریم؛
برونو رزنده، پاسور تیم ملی برزیل، میلاد عبادی پور را بهترین بازیکن ایران می داند و معتقد است که آن ها فرداشب کار سختی خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران سه شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های والیبال قهرمانی جهان به مصاف برزیل خواهد رفت. برزیل با صدرنشینی در گروه خود راهی این مرحله شده و قطعاً یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شود.

برونو رزنده پیش از دیدار ایران و برزیل در مرحله یک هشتم رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: بدون شک مسابقه خیلی سختی خواهد بود. خیلی از دیدارهای ایران در لیگ ملت‌ها را دیدیم و توجه زیادی به آن‌ها داشتیم. می‌دانیم که آن‌ها نه تنها بازیکنان سطح بالایی دارند، بلکه سیستم خوبی هم دارند.

قطعاً این مسابقه سخت‌ترین بازی مرحله یک هشتم نهایی است. ما آماده می‌شویم که بهترین والیبال‌مان را ارائه کنیم برای اینکه به مرحله یک چهارم نهایی برسیم.

پاسور تیم ملی والیبال برزیل گفت: بازی ایران با هلند و آرژانتین را دیده‌ایم. من فکر می‌کنم آن‌ها خوب بازی کردند. 
مهم نیست که چه اتفاقاتی افتاده است. ما می‌دانیم که ایران والیبال سطح بالایی بازی می‌کند. ما خودمان را برای بهترین تیم ایران آماده می‌کنیم. آن‌ها تیم خوبی هستند که بازیکنان ذخیره خوبی دارند و در مجموع باید گفت که تیم کاملی هستند. به نظر من ایرانی‌ها تاکنون بهترین بازیِ خود را به نمایش نگذاشته‌اند و آماده هستند که در این مرحله بهترین نمایش خود را داشته باشند.

رزنده درمورد میزان شناختش از بازیکنان ایران گفت: فکر می‌کنم ایران تیم کاملی است، اما قطعاً به تجربه زیادی نیاز دارند. از نظر تجربه و تکنیک عبادی‌پور شرایط بهتری نسبت به سایر بازیکنان دارد. او همچنین می‌تواند این تیم را به سمت یک بازی خوب هدایت کند. او کاپیتانی است که تجربه دارد و بازیکن اصلی تیمش محسوب می‌شود، اما در مجموع ایران تیم کاملی است.

اسماعیل نژاد و کاظمی در تیم ایران حضور دارند که دو پشت خط زن قدرتمند هستند. ایران پاسور خیلی خوب و سه مدافع وسط خوب دارد. شریفی و اسفندیار هم اسپکرهای خوبی در تیم ایران هستند. در مجموع تیم خوبی هستند. ما باید ضمن احترام به این تیم بهترین والیبال خودمان را به نمایش بگذاریم.

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل درمورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دیدار ایران و برزیل، گفت: این پیش‌بینی من است که امیدوارم برزیل برنده شود. مهم نیست که چه نتیجه‌ای رقم بخورد، بلکه مهم این است که ما برنده شویم. حالا باید ببینیم که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

رزنده درباره پیش‌بینی اش از گفت: امیدوارم برزیل قهرمان شود؛ این رویای ما است. هدف ما این است که برای ششمین سال متوالی به فینال برسیم، چون پیش از این 5 دوره متوالی فینالیست شده‌ایم اما سطح مسابقات جهانی را می‌دانیم و اطلاع داریم که چه تیم‌های قدرتمندی در این دوره حضور دارند. 5-6 تیم می‌توانند راهی فینال شوند. سخت است که بگوییم چه تیمی فینالیست می‌شود اما امیدوارم که برزیل راهی فینال شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها