کد خبر: ۵۱۳۶۶۷
زمان انتشار: ۱۰:۵۴     ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
رئیس ستاد اربعین:
مجید میراحمدی با بیان اینکه‌ ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار زائر از ایران وارد عراق شده‌اند، گفت: اکنون تردد از مرزهای ششگانه با سهولت انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، مجید میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه اکنون تردد از مرزهای شش‌گانه با سهولت انجام می‌شود، اظهار داشت: تاکنون 2 میلیون و 600 هزار زائر از ایران وارد عراق شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال مدیریت ورود و خروج زائران هستیم، تاکید کرد: با توجه به مشکلاتی که در روزهای گذشته برای زائران پیش آمد بحمدالله توانستیم ا‌ین مسائل را مدیریت کنیم و اکنون وضعیت مناسب شده و تمام زائران در حال عبو‌ر به عراق هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون 600 هزار زائر وارد کشور شده‌اند، تصریح کرد: ‌با ‌برنامه‌ریزی صورت گرفته‌ وضعیت تردد در مرزها بسیارخوب شده ‌و ورود و خروج زائران با ‌سهولت انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه با وجود تلاش‌های صورت گرفته از سوی عراقی‌ها ولی توان‌ پذیرش این همه زائرن را نداشتند، ادامه داد: با مدیریت صورت گرفته توانستیم از یک فاجعه جلوگیری کنیم و بحمدالله کوچک‌ترین حادثه‌ای طی دور روز گذشته در مرزها نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در مدیریت پیک بعدی خروج زائران از مرزهای شش‌گانه هستیم، اضافه کرد: جلوی هیچ زائری را برای خروج از مرز نگرفته ایم و تمام کسانی که در مسیر مرز و در پایانه‌ها بودند ‌را عبور دادیم.

وی با بیان اینکه تردد در مرزهای باشماق و تمرچین ‌با ‌سهولت در حال انجام است، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مشکلی برای برای برگشت زائران نداریم و تنها خواهش ما از زائران این است که ماندگاری خود در عتبات را کم کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها