کد خبر: ۵۱۵۹۸۸
زمان انتشار: ۱۲:۵۷     ۳۰ مهر ۱۴۰۱
زاکانی مطرح کرد؛
شهردار تهران گفت: تا پایان سال ۱۰۰۰ پارکینگ در تهران افتتاح می‌شود تا ظرفیت پارک خودروها افزایش یابد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، علیرضا زاکانی، در مراسم افتتاح پارکینگ طبقاتی امیرکبیر و در جمع خبرنگاران با اشاره به نهضت ساخت پارکینگ در تهران، افزود: ساخت ۲۵۰۰ پارکینگ آغاز شده است که هزار عدد آن تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: ظرف ۱۰ روز آینده ساخت یک پارکینگ دیگر نیز در منطقه ۲۰ و ضلع جنوبی حرم عبدالعظیم با مشارکت تولیت آستان آغاز می‌شود و امیدواریم بتوانیم با مشارکت دیگران زمینه ایجاد ساخت پارکینگ را در تهران آغاز کنیم.

شهردار تهران درباره پارک حاشیه‌ای خودرو اظهار کرد: پارک حاشیه‌ای در حال ساماندهی است و پیوندی میان ظرفیت‌های پارکینگ سازی و در پارک حاشیه‌ای ایجاد خواهد شد و به دنبال ایجاد اپلیکیشنی هستیم تا در بستر آن شهروندان بتوانند قبل از پارک خودرو محل پارک را بدون دغدغه رزرو کنند.

زاکانی درباره نامه ۹ نفر از اعضای شورای شهر درباره انتصابات درون شهرداری تهران گفت: در سال اول حضورمان در شهرداری تهران عمده انتصابات را از طریق کانون ارزیابی انجام دادیم و ماحصل آن انتصاب ۹۷ درصدی افراد از درون شهرداری بود.

وی ادامه داد: در سال دوم شرایطی ایجاد شده است تا نگاه حداکثری به تثبیت و تغییرات حداقلی وجود داشته باشد و همانطور که مشاهده کردید در انتصاب شهرداران مناطق ۱۵ نفر تثبیت، ۴ نفر جابجا و سه نفر تعویض شدند.

زاکانی افزود: از تمام پیشنهادات استقبال می‌کنیم و برای انتصاب شهرداران تهران ۳۳ مؤلفه را مدنظر قرار دادیم.

شهردار تهران با بیان اینکه در آستانه ماه هشتم سال توانستیم ۵۴۰ هزار تن آسفالت در تهران ایجاد کنیم، گفت: این در حالی است که در سال گذشته ۵۸۰ هزار تن آسفالت ریخته شده بود اما اکنون با وجود آنکه ۵ ماه از سال باقی مانده توانسته ایم ۵۴۰ هزار تن آسفالت را تولید کنیم.

وی افزود: تا ۲۲ بهمن دو کارخانه سیمان در تهران افتتاح می‌شود و همچنین امیدواریم در شرق تهران نیز بتوانیم کارخانه آسفالتی ایجاد کنیم تا از تحمیل هزینه‌ها جلوگیری شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها