کد خبر: ۵۱۵۹۹۹
زمان انتشار: ۱۴:۲۲     ۳۰ مهر ۱۴۰۱
تاج هیچ صحبتی با من انجام نداده است
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت که رئیس فدراسیون فوتبال هیچ صحبتی با او برای حضور جواد نکونام در تیم ملی انجام نداده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی درباره اینکه رئیس فدراسیون فوتبال شب گذشته بار دیگر از حضور جواد نکونام در تیم ملی خبر داده بود، عنوان کرد: هیچ صحبتی با بنده در این باره انجام نشده و همانگونه که بعد از اظهارات آقای تاج، بیانیه دادیم، مخالف جدایی نکونام هستیم.

مدیرعامل فولاد در پاسخ به این پرسش که تاج اخیراً با او صحبتی داشته، گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقی رخ نداده است. نکونام با باشگاه فولاد قرارداد دارد و ما خودمان را آماده حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌کنیم. طبیعی است که در این مسیر نیاز به ثبات داریم. موضع ما همانی است که از روز اول بوده؛ مخالف جدایی نکونام هستیم و قرار نیست او از جمع ما جدا شود.

گرشاسبی با بیان اینکه نکونام می‌خواهد به کارش در فولاد ادامه دهد، اظهار داشت: نکونام مربی حرفه‌ای بوده و هم‌اکنون در حال آماده‌سازی تیم برای حضوری پرقدرت در ادامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است.

وی در ادامه درباره جریمه اعضای فولاد به دلیل کسب نتایج ضعیف تصریح کرد: ما جدول پاداش داریم و طبیعی است که وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد، جریمه هم در نظر گرفته شود. قرار است کمیته انضباطی باشگاه تشکیل جلسه دهد و درصد جریمه را مشخص کند.

گرشاسبی درباره اینکه آیا فولاد مشکلی بابت مجوز حرفه‌ای‌سازی ندارد، یادآور شد: همه اقدامات لازم در این زمینه انجام و مدارک به موقع تکمیل شده است و مشکلی در این زمینه نداریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها