کد خبر: ۵۱۶۶۲۶
زمان انتشار: ۱۱:۰۰     ۱۲ آبان ۱۴۰۱
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۳ آبان پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه 598، متن پیام سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
۱۳ آبان، روز ملّی مبارزه با استکبار در سه مقطع مهم تاریخی، به‌عنوان نیرو محرکه‌ی حرکت‌های مردمی به سوی انقلاب اسلامی ایران عمل کرده است.
یکی در سال ۱۳۴۳ که تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه رقم خورد، دیگری در سال ۱۳۵۷ با کشتار دانش آموزان توسط عمّال رژیم سرسپرده ی آمریکا ثبت شد و بالاخره سال ۱۳۵۸ که لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد. این سه رویداد اگرچه در فاصله زمانی ۱۵ ساله اتفاق افتاده، اما هر سه حرکت، پیش برنده و منشأ شکل گیری هویتی ماندگار به نام انقلاب اسلامی شد.
این روز بزرگ را به ویژه به دانش آموزان عزیز و آینده سازان کشور تبریک می گویم.
اگر چه از انقلاب استقلال طلبانه و ضد استکباری ملّت ایران که منجر به اخراج آمریکا و دولت وابسته به او شد، ۴۴ سال می‌گذرد، اما این انقلابِ الهام بخش، اکنون توانسته است هژمونیِ پوشالی آمریکا را در منطقه و جهان به چالش بکشد.
دستان اختاپوسیِ این دولت استعمارگر یکی پس از دیگری در کشورها در حال قطع شدن است، به گونه‌ای که امروز دیوارهای حیاط خلوت آمریکا هم در حال فرو ریختن است.
مؤسسات، نظریه پردازان و استراتژیست‌های شناخته شده آمریکایی برای افول این کشور، روزشمار تعیین کرده‌اند و با اذعان به اینکه نظم جهان تک قطبی به رهبری آمریکا، روزهای پایانی خود را سپری می‌کند، خبر از جهان چند قطبی در آینده نزدیک می‌دهند که جمهوری اسلامی ایران یکی از بازیگران مؤثر آن است.
راز فتنه انگیزی‌های آمریکا و دنباله‌های منطقه‌ای آن علیه ملّت ایران در این نکته نهفته است.

اندکی صبر، سحر نزدیک است.
سرلشکر محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها