کد خبر: ۵۱۷۲۴۴
زمان انتشار: ۱۱:۱۴     ۲۴ آبان ۱۴۰۱
ثبت‌نام بیش از ۹۰۰۰ داوطلب؛
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص ثبت‌نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۲، گفت: ثبت‌نام برای این آزمون از روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه از طریق درگاه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و در روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه سال جاری پایان می‌پذیرد و تاکنون بیش از ۹۰۰۰ نفر برای این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا کریمیان با اعلام این خبر گفت: داوطلبان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی را مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون، اقدام کنند و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۲ ،صبح روز پنجشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

دکتر کریمیان با اشاره به آمار ثبت نام در نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ نیز گفت: تا پایان مهلت مقرر در روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه سال جاری حدود ۹۷۹ هزار داوطلب در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی ثبت‌نام کردند.

وی تصریح کرد: ثبت‌نام مرحله اول آزمون سراسری از روز یکشنبه ۸ آبان ماه منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org شروع و تا پایان روز شنبه ۱۴ آبان ماه ادامه داشت و به دلیل تقاضای زیاد، ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اشاره به کثرت تقاضاهای داوطلبان اظهار کرد: مقرر شد مهلت مجددی برای ثبت‌نام در نظر گرفته شود، لذا در روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۱۷ به مدت ۹ ساعت، انجام شد.

 مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام حدود ۹۷۹ هزار داوطلب در نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش و آموزش کشور، وی خاطرنشان کرد: نوبت اول آزمون سراسری برای ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در روزهای پنج‌شنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ دی‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها