کد خبر: ۵۱۷۸۲۳
زمان انتشار: ۰۹:۵۱     ۰۶ آذر ۱۴۰۱
اسکالونی:
لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین، بعد از پیروزی مقابل مکزیک از این مسابقه به عنوان بازی مرگ و زندگی یاد کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ورزش سه، آرژانتین که به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی قطر به این کشور وارد شده بود در بازی اول خود به شکلی غیرمنتظره مقابل عربستان شکست خورد تا بازی دوم برای آلبی‌سلسته اهمیتی دو چندان پیدا کند.

آرژانتینی‌ها می‌دانستند که برای حفظ امیدهایشان در این تورنمنت به پیروزی در بازی دوم که از قضا بازی دشواری مقابل مکزیک بود نیاز دارند. آنها در نهایت موفق از زمین بیرون آمدند و با گلهای مسی و انزو فرناندوز حریف را 2-0 شکست دادند.

لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین، در پایان مسابقه به خبرنگاران گفت:"

بازی‌های مرگ و زندگی مثل این بازی واقعا دشوار است
این هم یک مسابقه فوتبال است ولی بازی کردن در چنین مسابقاتی که در واقع بازی مرگ و زندگی هستند واقعا دشوار است. شما به عنوان کادر فنی باید به بازیکنان آرامش بدهید تا با ذهنی آرام وارد زمین شده و بازی کنند. ولی نمی‌شود واقعیت را نادیده گرفت که بازی کردن با پیراهن تیم ملی آرژانتین یک بازی معمولی نیست. این پیراهن سنگین است و بار بزرگی روی دوش بازیکنها می‌گذارد.

انتظار اسکالونی از بازی با لهستان در روز سوم مرحله گروهی
در مقابل لهستان هم همانطور که امروز دیدید با تمام توان و با جان و دل بازی خواهیم کرد.

درباره واکنش احساسی و هیجان عجیب پابلو آیمار روی نیمکت آرژانتین
این نشان می‌دهد که ما از شغل‌مان چقدر راضی هستیم و چقدر دوستش داریم. بعد از بازی برادرم به من زنگ زد و او هم گریه می‌کرد. همه احساس می‌کردند ما در جریانی هستیم که بزرگتر از یک مسابقه فوتبال است. هر بار که تیم ملی در چنین بازی حساسی به میدان می‌رود حال و روز ما همین است. عقل می‌گوید این هم یک مسابقه مثل مسابقات دیگر است ولی نمی‌توان به مردم گفت حتی اگر ببازیم هم فردا خورشید مثل هر روز طلوع می‌کند. در کوران مسابقه کسی این حرفها را نمی‌پذیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها