أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۸۸۸۶
زمان انتشار: ۱۲:۴۸     ۲۴ آذر ۱۴۰۱
صدر اعظم آلمان اعلام کرد بحران انرژی در قاره سبز راه حل فوری ندارد.

به گزارش پایگاه 598، اولاف شولتس، صدر اعظم آلمان با اشاره به بحران انرژی در قاره اروپا که به دلیل جنگ اوکراین رخ داده و منجر به تورم شدید در قاره سبز شده است گفت: حل بحران انرژی نیازمند زمان است و نمی توان برای آن راهکار فوری پیدا کرد. با این حال، مداخله در قیمت انرژی، هزینه تامین گاز مورد نیاز اروپا را کاهش خواهد داد.

وی در ادامه با انتقاد از سیاست حمایتی دولت بایدن تاکید کرد اتحادیه اروپا در مخالفت با حمایت‌های آمریکا از شرکت‌های داخلی متحد است.

اولاف شولتس با دعوت به پرهیز از هر نوع شکاف در دو سوی اقیانوس اطلس افزود طرح دولت جو بایدن برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی که در برگیرنده حمایت‌های گسترده از شرکت‌های آمریکایی است نباید موجب شود رقابت عادلانه میان شرکت‌های آمریکایی و اروپایی از بین برود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها