کد خبر: ۵۱۹۱۴۳
زمان انتشار: ۱۶:۱۴     ۲۸ آذر ۱۴۰۱
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۶۷۵ واحدی روبرو شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 11میلیارد و 81میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 5هزار و 569میلیارد تومان در بیش از 493هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 675واحدی در ارتفاع یک میلیون و 500هزار و 917واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پارس و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، ملی صنایع مس ایران و پالایش نفت اصفهان افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 8میلیارد و 536میلیون ورقه به ارزش 208هزار و 329میلیارد تومان در 295هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 52واحد رشد کرد و در ارتفاع 19 هزار و 75واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات و بیمه پاسارگاد شد و در مقابل شرکت‌های بهمن دیزل، پالایش نفت لاوان و پالایش نفت شیراز بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها